Cyclocomputer VDO M6.1 WL bezdrátový

Doprava zdarma

-13 %

 

2 599 s DPH Běžná cena: 2 990 Kč

Dostupnost

E-shop: do 2-5 dnů

Prodejna Brno: do 4-7 dnů

Prodejna Praha: do 5-8 dnů

Hodnocení:
Hodnocení
Koupí získáte
12 kreditů
Na splátky:
od 250 Kč
Objednací číslo:
38990
Výrobce:
VDO

Porovnat

Cyclocomputer VDO M6.1 WL bezdrátový https://www.sportobchod.cz/img/produkty/med/189/189191-vdo-m6-1-wl-bezdratovy-m.jpg Bezdrátový počítač pro jízdu na kole, který ocení cyklisté pohybující se v kopcích a horách se zálibou v porovnávání výkonů.
2599 CZK New

Popis Parametry Recenze (0) Dotazy (0) Příslušenství Alternativní

Cyclocomputer VDO M6.1 WL bezdrátovýPopis

d

VDO M6.1 WL je bezdrátový počítač zaznamenávající vaše výkony při jízdě na kole. Počítač v minimalistickém provedení umožní sledovat každé zlepšení či zhoršení výkonů především v horských oblastech. Hlavní sledované funkce jsou rychlost, vzdálenost, doba jízdy, celková vzdálenost i průměrná či maximální rychlost a mnoho dalších.

Zamiřte na vrcholky hor z domova i na dovolené

Počítač pro cyklisty je báječný především při jízdě v horách a kopcích. Dokonale totiž sleduje jakoukoli odchylku od současné nadmořské výšky. Vychytávkou přístroje jsou dvě nastavitelné domovské nadmořské výšky. Proto si můžete nastavit výšku pro domov a zároveň například pro dovolenkovou lokalitu.

Integrovaná paměť umí počítat do deseti

Díky integrované paměti si počítač pamatuje až deset posledních výletů. Při jedenáctém výšlapu se automaticky přepíše nejstarší sada dat. Pokud si právě nemáte kam uložit data, nemusíte zoufat a počítač si vše zapamatuje i na delší dobu.

Dobře čitelný displej

VDO zaznamenává veškeré základní funkce, které byste od podobného přístroje očekávali. Displej je přitom dostatečně velký, abyste se při jízdě jen mrknuli a hned viděli vše podstatné. Při dokoupení přijímačů navíc můžete sledovat také kadenci šlapání do pedálů nebo srdeční tep.

Inteligentní pomocník

V kopcích na vás může často dolehnout únava nebo se objevit překážky, kvůli kterým musíte sesednout z kola. Přístroj je však natolik inteligentní, že jej nemusíte vypínat a při nasednutí znovu zapínat. Počítač se při sesednutí z kola vypne a jakmile šlápnete do pedálů, znovu začne počítat trasu.

Recenze Cyclocomputer VDO M6.1 WL bezdrátový

d
    Produkt zatím nebyl hodnocen, buďte první!.

Napište své hodnocení produktu Cyclocomputer VDO M6.1 WL bezdrátový1 2 3 4 5 1 - nejhorší, 5 - nejlepšíKredity za hodnocení získáte,
pouze pokud budete hodnotit produkty jako přihlášený uživatel. Přihlásit se

Dotazy

d

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Máte dotaz k produktu Cyclocomputer VDO M6.1 WL bezdrátovýAlternativní

d

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán expert sekce

zbynek@sportobchod.cz
530 503 116

 

akce dětské cyklistické oblečení Etape

Nejprodávanější produkty


    530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

    přihlaste se Košík: 0 Kč