Velký hokejový balíček

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Velký hokejový balíčekPopis

d

Velkým hokejovým balíčkem potěšíte každého hokejistu. Najdete v něm hokejové ribano, koncovku na hokejku, multifunkční brusný kámen a láhev SportObchod.cz.

Hokejové ribano ProfiVent

Hokejové ribano ProfiVent bylo navrženo na základě zkušeností hráčů hrajících nejvyšší soutěže (extraliga a 1. liga) tak, aby poskytovalo maximální výkon a pohodlí.

Letošní inovaná verze reaguje na podněty našich zákazníků a integruje novinky z vývoje. Výsledkem je vylepšený střih a další optimalizace materiálu.

Materiál je tvořen ze 100% bavlny. Díky bavlně se ribano příjemně nosí a saje pot.

Nedělená verze s předním zipem.


Koncovka na hokejku Tacki-mac

Koncovka Tacki-mac pro zakončení hokejové hole. Již nemusíte omotávat konec hole sportovní páskou. Gumovou koncovku Tacki-mac stačí nahřát a nasunout na konec hokejky. Nikde se nic netřepí a neodlepuje. Koncovka má zdrsněný povrch, takže neklouže.

Gumová omotávka z jednoho kusu se dá použít pro hokejové a inline hokejky.


Multifunkční brusný kámen Tempish Denton

Multifunkční brusný kámen Tempish Denton na jemné ruční broušení bruslí je vyroben z kvalitní keramiky a hroty jsou chráněny plastovými výztuhami proti zlomení. Kámen se používá v nouzovém případě na opravení stržené hrany.

Pro utažení tkaniček lze využít sklápěcí háček, který je vložen do rukojeti.


Hokejová láhev SportObchod 1 L

Sportovní láhev pro hokejisty z originální produkce SportObchod.cz nově o objemu 1000 ml. Vysoce odolný polypropylenový plast zaručuje stálost tvaru. Láhev má široké hrdlo pro snadné plnění a vymývání. Vynikající těsnost je zajištěna víčkem na závit. Náustek je speciálně tvarován pro pohodlné pití přes mřížku helmy. Láhev je chráněna hygienickou fólií, až ke svému koncovému uživateli.

Láhev dodáváme ve stříbrné barvě s víčkem a náustkem v červené.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč