Péřové míče Yonex AeroSensa 20 Feather (dóza 12ks)

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (31) Dotazy (0) Alternativní

Péřové míče Yonex AeroSensa 20 Feather (dóza 12ks)Popis

d

Průměrné hodnocení 88.39 % 88%

  • 5 Hvězdiček 18×
  • 4 Hvězdičky 10×
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

1453 zakazníků již zakoupilo

90 % zákazníků doporučuje

Hodnotilo 31 uživatelů

Péřové badmintonové míče Yonex AeroSensa 20 Feather (dóza 12ks) nejvyšší kvality určené pro velmi náročné amatérské i turnajové hráče a pro prestižní turnajové nasazení.

Základem míče je prvotřídní výběrové peří, které společně s jakostním portugalským korkem dává míčům perfektní letové vlastnosti a konsistentní letovou trajektorii.

Díky velmi přísným kritériím peří mají míče prodlouženou životnost a jejich reálná hratelnost dosahuje velmi nadprůměrných hodnot.

Míče řady Yonex AeroSensa splňují ta nejpřísnější mezinárodní kritéria pro turnajové použití a jsou oficiálními míči Světové badmintonové federace (IBF), Olympijských her a celé řady prestižních mezinárodních turnajů. Hráči oceňují především jejich letové vlastnosti a velmi zajímavý poměr jejich životnosti vzhledem k ceně.

Číslo (15, 30, 40 a 50) za názvem míčku je označení ze stupnice 15 až 50 (jedná se o stupnici konzistence letu míčku). Stupnice začíná produktem Yonex AeroSensa 15, který nabízí optimální konzistenci letu a vynikající letové vlastnosti míčků a končí produktem Yonex Aerosensa 50, který splňuje i ta nejpřísnější kritéria a nabízí ideální konzistenci letu a nejlepší možné letové vlastnosti, včetně minimálního rozptylu v jednotkách centimetrů. U nás v současné době nabízíme typ 20 - vynikající míček světových parametrů. Typ 30 - v sérii světově nejprodávanější míčky s dokonalými letovými vlastnostmi. Typ 50 - nejlepší míčky celé řady s ideální konzistencí letu, oficiální míčky řady světových turnajů, mistrovství světa, olympiády.
Jedno balení - dóza s 12 kusy péřových míčku je vyrobena z tvrzeného papíru a je odolná proti drobnému poškození.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Typ míčku:péřový
Barva míčku:bílá
Balení:dóza po 12 ks
Běžně nabízené rychlosti:Rychlost 77 (obdoba modrého proužku - středně rychlý míč)

Hodnocení

d

Průměrné hodnocení 88.39 % 88% Hodnotilo 31 uživatelů

  • 5 Hvězdiček 18×
  • 4 Hvězdičky 10×
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

1453 zakazníků již zakoupilo

90 % zákazníků doporučuje

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč