TESTOVACÍ RAKETA: Yonex Voltric 80 LTD

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

TESTOVACÍ RAKETA: Yonex Voltric 80 LTDPopis

d

POZOR: jedná se o TESTOVACÍ použitou raketu! Jejich stav je však téměř jako nový, ale za podstatně nižší cenu.

Raketa byla použita jako testovací model na naší prodejně. Rakety mají většinou mírně opotřebovaný výplet a omotávku.

Na raketu se vztahuje 14 denní záruka s možností vrácení zboží nebo případné výměny za jiný model.

Exkluzivní novinka Yonex Voltric 80 Red LTD z kolekce 2012/13 je 2. nejvyšší model badmintonové rakety Yonex a doplňuje tak předchozí model Voltric 70.

Tuhá raketa s vyvážením na střed a hmotností 90 g.

Raketa nabízí hráčům hodně razance, která je však doplněna výtečnou kontrolou všech úderů, čímž je zajištěna perfektní ovladatelnost. Tato silová raketa se vyznačuje velmi tuhým shaftem, vyvážením mírně do hlavy a nejtenším rámem, který kdy byl na badmintonových raketách použit (o 2,5% tenší než u Arcsaber Z-Slash) a jako hlavní braň si ji vybrala světová jednička v mužské dvouhře Lee Chong Wei a překvapivě i nejlepší evropský hráč Peter Gade, který nečekaně opustil svou limitovanou edici Arcsaber 10.

Raketa je vypletená výpletem Yonex BG 66 Ultimax (0,65 mm), což je  velice tenká struna, která vyniká především kontrolou úderů a perfektním zapružením.Výplety se používají v raketách nejnovější řady Yonex Voltric a využívají jej také nejlepší hráči světa

Raketu Voltric 80 doporučujeme zejména mužům, preferující hlavně útočné pojetí hry. Na druhou stranu je velice dobře ovladatelná, krásně zní a doporučujeme ji hlavně pro dvouhry, kde lze naplno využít její potenciál.

Raketa prošla náročným testováním testovacího týmu BadmintonWebu, jehož součástí byli přední extraligoví hráči, byla hodnocena pouze na výbornou a celou recenzi si můžete přečíst v článku Yonex Voltric 80: Zrodil se nový král!

Na model Yonex Voltric 80 LTD Red ´13 jsme získali prodejní exkluzivitu a zakoupíte jej pouze na SportObchod.cz

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč