Ashaway

Americká značka Ashaway dnes patří mezi nejstarší společnosti vyrábějící sportovní vybavení pro squash, tenis a badminton. Struny a výplety již vyrábí déle než 180 let a mezi hráči je známá především svými špičkovými elastickými výplety nejvyšší kvality. Výplety pro squashové, tenisové a badmintonové rakety začala firma vyrábět již v roce 1949, kdy se pokusila hráčům nabídnout první umělou strunu s technickými parametry podobnými do té doby nepřekonatelným přírodním strunám vyrobených z hovězích střívek. Od té doby Ashaway vyvinul celou řadu výpletů, které ve své době způsobily malou revoluci mezi výplety a hráčům vždy nabízely hráčům více síly, razance, kontroly a citu pro úder než konkurenční struny. Výplety Ashaway dnes tvoří světovou extratřídu.

Značka Ashaway již dlouhou dobu vyrábí velmi žádané a v odborných testech velmi dobře hodnocené výplety pro squashové, tenisové a badmintonové rakety. V každoročních testech pořádaných Světovou asociací profesionálních vyplétačů již tradičně získává mnohá ocenění za kvalitu a technické parametry svých elastických výpletů.


BADMINTONOVÉ VÝPLETY ASHAWAY:
Badmintonové výplety Ashaway jsou dnes považovány mezi hráči i odbornou veřejností za jedny z nejlepších výpletů, o jejich vysoké kvalitě svědčí mj. i skutečnost, že je do svých rámů osazuje druhá nejvýznamnější badmintonová značka - německá značka Victor.


SQUASHOVÉ VÝPLETY ASHAWAY:
Výplety Ashaway SuperNick nebo PowerNick se již staly legendou mezi výplety pro squashové rakety, podobně jako je tomu například u výpletů TF 225 Green a TF 305 Green od značky Tecnifibre . Squashové výplety Ashaway tvoří společně s výplety značky Tecnifibre absolutní špičku a tento svůj náskok si již několik let drží a dále zvětšují.

Squashové výplety Ashaway jsou oficiální výplety Profesionální squashové asociace ( PSA ) a Mezinárodní ženské squashové asociace ( WISPA ) a do svých raket je používá také mnoho jiných výrobců, mj. prestižní německá značka Victor . V červnu 2006 byla o další dva roky prodloužena smlouva s australským hráčem Peterem Nicolem (aktuálně 2. hráč žebříčku PSA), který již několik let zastupuje značku Ashaway ve squashi. Peter Nicol v současné době hraje s výpletem Ashaway SuperNick XL.

Značka Victor se společností Ashaway úspěšně spolupracuje již delší dobu a je třeba říct, že velmi úspěšně. Značka Victor dosud byla známá především v badmintonu jako výrobce badmintonových raket a míčů nejvyšší kvality, před několika lety se rozhodla agresivně vstupit také na squashový trh. Squashové výplety Ashaway řady SuperNick a PowerNick dnes Victor osazuje do svých závodních raket prodávaných pod společnou značkou Victor Ashaway , přehled aktuálně nabízených modelů raket nyní najdete zde .


SQUASHOVÉ RAKETY ASHAWAY:
Kromě squashových raket vyráběných pod značkou Victor Ashaway dnes Ashaway nabízí také své vlastní rakety Ashaway, které se těší mimořádně velké oblibě především v Kanadě, USA a Velké Británii. Díky pomerně vysoké ceně se tyto squashové rakety do ČR bohužel zatím oficiálně nedovážely, nicméně v současné době jednáme s výrobcem o možnosti nabízet vybrané 3-4 modely pro naše zákazníky.Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}