Běžecké vybavení Salming

Tradiční švédská značka Salming je spojována především s florbalem, kde patří mezi celosvětové nejprodávanější značky. V poslední době se stále více a více viditelnější i v rámci ledního hokeje. Vývojovému centru v Götteborgu se daří vytvářet nové modely se skvělým poměrem ceny a výkonu.

V oblasti hokeje Salming velmi výrazně posiluje nejen v severských zemích, ale i v NHL, kde s hokejovým vybavením Salming hrají Detroit Red Wings. Velmi dobrý poměr ceny a výkonu mají především rukavice a kompozitové hokejky, které snesou nejpřísnější kritéria.

Salming nabízí samozřejmě obrovskou škálu veškerého vybavení, které může florbalista potřebovat. Od profesionálních hokejek až po ty školní, přes brankářské vybavení, celou řadu doplňků, až k dresům, taškám, oblečení pro volný čas, atd. V roce 2005 navíc značka Salming zařadila do své nabídky i první florbalové boty na světě a od té doby se stala jedinou značkou, která dokáže vybavit florbalového hráče opravdu kompletně.  Od roku 2008 je Salming dlouhodobým partnerem České florbalové reprezentace.


Nejnavštěvovanější kategorie

Vaše nejoblíbenější produkty značky SalmingPoradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}