Od pondělí 10. 5. OTEVÍRÁME PRODEJNY a spouštíme osobní odběr.

Castelli

Cyklistické oblečení Castelli

Objev nezpochybnitelnou legendu cyklistického světa a produkty značky, jejíž kořeny sahají až do roku 1876. Castelli v sobě perfektně kombinuje italský styl i špičkovou kvalitu a dnes se právem řadí mezi značky uznávané profesionálními sportovci. Obleč se i ty do oblečení, ve kterém si užiješ jízdu kdykoliv a kdekoliv

Pionýři stylu i technologií

Už od svých počátků si v Castelli potrpí nejen na dokonalý styl (Italové, že jo), ale také na technologie a inovace, kterými pomáhali definovat trendy vývoje cyklistiky. Právě v Castelli začali jako první na světě používat umělá vlákna nebo jako první vytvořili cyklistické rukavice. A byly to Castelli mozky, které vymysleli dnes už tak samozřejmé věci jako zadní kapsy na dresu nebo přiléhavé oblečení pro lepší aerodynamiku při jízdě.

Obleč se jako šampion

Oblečení Castelli ti pomůže se při jízdě cítit opravdu dobře a pokud cílíš i na závodní úspěchy, v Castelli můžeš výkony posunovat o něco snadněji. To by ti určitě potvrdila řada profíků, kteří v oblečení Castelli vystoupali na nespočet stupňů vítězů. Ať už jde o celý cyklistický tým Ineos nebo třeba triatlonové závodníky jako jsou Laura Philipp nebo Cameron Wurf. V oblečení Castelli už prostě začneš mířit trochu výš.

Vyber si správnou velikost

Užít si jízdu fakt naplno znamená vybrat si oblečení, které ti dokonale sedne. Mrkni na tabulky velikostí, ať víš na jaké velikosti se zaměřit, aby to nebylo šlápnutí vedle.

řazení: Nejoblíbenější | Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

produkty nenalezeny

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}