Od pondělí 10. 5. OTEVÍRÁME PRODEJNY a spouštíme osobní odběr.

Diadora

Diadora je lídrem sportovního trhu už více než šedesát let. Tuto italskou značku sportovního vybavení charakterizuje jedinečný styl a vysoká kvalita podněcující ty nejlepší sportovní výkony. Byla založena roku 1948 ve městě Caerano di San Marco v severoitalské provincii Treviso a původně se zabývala výrobou kvalitní turistické a pracovní obuvi. V šedesátých letech rozšířila svůj záběr o sportovní vybavení obecně a využíváním moderních technologií rychle získala vysokou kvalitu a skvělou pověst. Celosvětový ekonomický boom a obrovský rozvoj profesionálního sportu v 70. letech minulého století zastihl Diadoru připravenou. Přesouvala svůj zájem na stále více sportovních odvětví a zvolila cestu nekompromisní kvality. Zaměřila se na technické a vysoce výkonnostní produkty vyhovující vysokým nárokům profesionálních sportovců. Kladla důraz na pohodlí i progresivní design a tato cesta sklízela další úspěchy.

Dia dorea znamená v řečtině „sdílet dary a pocty". A přesně to se stalo údělem italské sportovní značky Diadora: dosáhla skvělých úspěchů a díky týmové spolupráci a přirozené soutěživosti vybudovala respektované impérium.


Diadora navázala spolupráci s hvězdami atletiky a fotbalu a to ji vyneslo na výsluní. Do poloviny 70. let prodala více než tři milióny párů a byla zastupena ve 45 zemích světa. Diadora se stala synonymem úspěchu, nenapodobitelného italského stylu a kvality.


Následující desetiletí zamířila společnost svou pozornost i na jiná odvětví sportů, než tradiční tenis, atletiku či fotbal. Cyklistika, basketbal, volejbal, motorismus, ale také šerm nebo box, to byly nové cíle Diadory. Spolupráce s největšími sportovními hvězdami posunula laťku zas o něco výš.

Současnost patří v produkci značky zejména tenisu, fotbalu, běhu a cyklistice.


 

řazení: Nejoblíbenější | Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

produkty nenalezeny

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}