Frog


Dětská kola, která chtějí všichni rodiče. Když totiž chceš, aby tvé dítě jezdilo na kole, zajímá tě především to, aby to pro dítě nebyla otrava. A pak hledáš cesty, jak dítěti první jízdy na kole usnadnit. Jedním z důležitých prvků je pak geometrie a váha kola. A právě kousky od anglické značky Frog Bikes jsou pro děti jako dělaná.  Od rodičů pro rodiče

Celý koncept dětských kol Frog stojí na jednoduché historii. Manželé Jerry a Shelley Lawsonovi tak dlouho nemohli najít perfektní kolo pro své děti, až se rozhodli si je vyrobit. A když v tom uviděli potenciál i smysl, stala se výroba kol jejich podnikáním. Od roku 2013 tak pod značkou Frog Bikes vyrábí dětská kola se zaměřením na vysokou kvalitu, nízkou váhu kol a finanční dostupnost. Za svůj přístup a vyrobená kola získali již několik ocenění, například "Manufacturer of the year 2018" v rámci "Vyrobeno v UK", a dnes jsou jejich kola uznávaná po celém světě.
Vyrobeno v UK

Že se můžeš spolehnout na vysokou kvalitu dětských kol Frog dokládá mimo jiné také fakt, že se tato kola vyrábí přímo v jižním Walesu, v továrně v Pontypoolu. To souvisí také s přístupem zakladatelů, kteří rádi podporují lokální výrobce a zakládají si na perfektním zákaznickém přístupu svých prodejců po celém světě.


FiltrovatZákaznický servis

po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}