Outdoor výbava Icebreaker

Icebreaker je výrobce funkčního oblečení z merino vlny z Nového Zélandu. Vznik se datuje do roku 1995, kdy Jeremy Moon založil Icebreaker, aby vytvořil oblečení méně závislé na umělých vláknech. Takové oblečení, které je příslibem udržitelné budoucnosti pro nás i naši planetu.

Vzhledem k tomu, že v této době se funkční oblečení vyrábělo především z syntetických materiálů bylo zjevení funkčního oblečení z merino vlny malý zázrak. Icebreaker světu v roce 1996 předestavuje první zcela přírodní systém vrstvení oblečení na světě.

Od roku 1996 uplynulo mnoho času a nyní je oblečení z merino vlny považováno za základ v šatníku každého aktivního sportovce.

Icebreaker vás nyní obleče doslova od hlavy až k patě, mimo funkčního oblečení poskytuje spodní prádlo, ponožky, čepice, rukavice a šály. Zkrátka vše, co na svých výpravách do přírody potřebujete.

Aby bylo merino oblečení nejen kvalitní při použití, ale i designově zajímavé, přišel Icebreaker jako první s technologií, která dokáže na merino vlnu tisknout vzory.

Jak je možno vidět z předchozích řádků Icebreaker vše dělá v souladu s přírodou. Jako první zakázal kruté a nehumánní zacházení s ovcemi.

Každý uživatel oblečení od Icebreakeru si může dohledat pomocí unikátního béékódu (baacode) dohledat původ materiálu.

Vyberte si kvalitní merino oblečení a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Nejnavštěvovanější kategorie

Vaše nejoblíbenější produkty značky IcebreakerPoradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}