POC

Exkluzivní cyklistické vybavení POC


Zdraví máš jen jedno. A obzvlášť na kole můžeš potkat překážky, kterých si na první dobrou nevšimneš. Pak se snadno stane, že už nejedeš na kole, ale letíš volným pádem do stromu nebo na zem. Proto se švédská značka POC soustředí na vývoj nejlepšího ochranného cyklistického vybavení, aby si cyklističtí profíci i nadšenci po celém světě mohli své jízdy užít bez obav.


cyklistická helma poc
cyklistická helma poc


Jezdi bezpečně

Celý koncept, technologie a materiály má své kořeny ve speciální laboratoři, kde se míchají poznatky předních světových odborníkůna sportovní medicínu, neurologii a poranění míchy. POC také stojí za programem AVIP - Attention, Visibility, Interaction, Protection - který má za cíl upozornit na pravidla bezpečné jízdy na kole. Díky tomuto přístupu POC se na jejich helmy, chrániče i brýle můžeš spolehnout i v nejtvrdších podmínkách.


Buď ještě rychlejší

Bezpečí na prvním místě. Ale závodníci chtějí také vyhrávat. Proto se produkty POC zaměřují také na inovace v oblasti aerodynamiky a efektivity cyklistických helem. Helmy POC jsou lehké, skvěle pracují se vzduchem a přitom skutečně chrání. Produkty POC ti pomůžou optimalizovat a zvyšovat své výkony a umožní ti užít si bezpečnou jízdu i v neskutečné rychlosti.


Vyber si pro sebe to nejlepší
Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}