Reebok

Gigantická a velice populární značka Reebok působí na trhu více než 100 let. Značka Reebok je známá výrobou unikátního vybavení pro různé sporty jako jsou basketbal, baseball, lehká atletika, tenis, fotbal, fitness, turistika, plavání, joga apod. Její záběr je až neuvěřitelně široký a protože vždy dokáže perfektně porozumět a rychle reagovat na měnící se požadavky aktivně žijících lidí a sportovců v různých sportovních odvětvích, vytváří naprosto trendy a nadčasové kolekce s vlastním stylem, který přetrvává po dlouhá léta.

V naší nabídce najdete výrobky s logem RBK především v oblasti hokeje. Zde Reebok získal trží podíl akvizicí The Hockey Company, která vznikla spojením legendárních hokejových značek Jofa, Koho a CCM. Při produkci hokejového vybavení se proto uplatňují nejmodernější technologie, které Reebok vyvíjí pro všechny sportovní odvětví. Nové materiály a konstrukci získaly například proslulé chrániče Jofa, brusle či kompozitové hokejky.

Na severoamerickém kontinentu je v současné době značka Reebok nejprodávanější hokejové vybavení. Na výstroj RBK spoléhají např. Sidney Crosby z Pittsburgu, Tony Amonte z Philadelphie, Pavel Datsyuk na Red Wings z Detroitu a klíčový hráč St. Louis Blues  Chris Ponger.Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}