Survival

SURVIVAL Nutrition Supplements je výrobková řada nutričních doplňků, jejíž poslání je odvozeno od anglického slova SURVIVAL, (v českém překladu přežití, překonání). Právě snaha překonávat problémy, ať už zdravotní či výkonnostní,  je typická pro lidi žijící aktivním způsobem života a pro sportovce.

Jsme přesvědčeni, že je třeba iniciovat změnu přístupu k sobě samým i svému okolí, upravit základní stravovací návyky a přistoupit na aktivní životní styl. Nestojí to moc, jen se nasměrovat správným směrem, trochu se kontrolovat a vytrvat.

Naše přípravky přináší zákazníkům řadu výhod mezi něž řadíme podporu snižování hmotnosti a redukci nežádoucích tukových rezerv spolu s efektivním tvarováním těla, rychlejší regeneraci, snížení hladiny stresu, možnost intenzivnějšího tréninku a prodloužení doby k udržení fyzické a psychické výkonnosti.

Výrobcem přípravků SURVIVAL N.S.  je firma Sport Wave, s.r.o., která působí na českém trhu čtvrtým rokem. Za tuto dobu si již získala  široký okruh věrných spotřebitelů. Důležitými atributy všech produktů firmy jsou špičková kvalita, vysoký obsah účinných látek a příznivá výsledná cena. 

Jsme také sponzorsky aktivní v řadě sportovních odvětví,  zaměřených převážně na aerobní aktivity, od cyklistiky, spinningu, poweryogy až po skialpinismus.  Jednou z našich hlavních  sponzoringových aktivit je dlouhodobá spolupráce s Vaškem Krejčíkem, známým propagátorem Power Yogy a zdravého životního stylu. Stal se dokonce tváří výrobku určeného k redukci hmotnosti a k regeneraci. Počátkem roku 2007 jsme s velkou radostí uzavřeli spolupráci s velice úspěšnou mladou cyklistkou Terezou Huříkovou. Tereza je juniorská mistryně světa na horských kolech a potenciální nadějí pro LOH v Pekingu. 

Naším cílem není podpora špičkových sportovců, přestože Tereza i Vašek jimi nesporně jsou, ale zejména podpora zdravého a aktivního životního stylu, což oba zosobňují.

Aktuální nabídka


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč