Victor

VictorVictor je dnes nadnárodní značkou s téměř 50 letou tradicí. Největší prestiži a celosvětové oblibě se Victor dosud těšil v badmintonu, kde společně s japonskou značkou Yonex ovládá většinu světového trhu. Victor nabízí nejen bohatý sortiment badmintonových raket, ale také kvalitní závodní péřové míče, špičkové výplety, základní i svrchní omotávky a badmintonovou obuv.

Jedná se oficiální značku korejské reprezentace, která je momentálně druhá na světě, hned za Čínou. Rakety Victor hrají např. Li Yong Dae (světové č.1 v mixu).

Společně s Yonexem patří mezi typicky badmintové značky, které mají vlastní vývojové centrum, testovací tým a zázemí špičkových hráčů

Velké popularitě a pozornosti hráčů se již dlouhá léta těší squashové rakety Victor v Německu, Švýcarsku, Rakousku a Holandsku. V České Republice zatím ve squashi neměl takové jméno. Nicméně během posledních let se stává podobným squashovým fenoménem jako byla před několika lety značka Tecnifibre. Podobně jako Tecnifibre, také Victor založil své squashové jméno nejen na prvotřídních raketách, ale také na špičkových elastických výpletech. Spojil se s americkou značkou Ashaway, což je značka s více než 180-letou tradicí (Ashaway je mj. oficiálním výpletem Světové squashové asociace PSA). Dnes už legendární rakety Victor I.W. 65 Control se prodalo jen na našem obchodě přes 1.000 ks. Podobně dobře se vede i novému modelu Victor I.W. 65 LTD, který jsme si nechali vyrobit.

V našem obchodě jsou squashové rakety Victor, hned po Tecnifibre, druhou nejprodávanější značkou.

Oficiální web zastoupení Victor Česká republika

Aktuální nabídka


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč