Zimní brusle Fila

Fila - značka s italským rodokmenem, která je dnes nejvíce viditelná díky produktu, o kterém její zakladatelé z města Biella neměli v roce 1911 (zrození značky) ani tušení.

Inline brusle FILA si v roce 1999 vzala za své společnost MGM, která se domluvila na licenční výrobě bruslí s platností do roku 2032. Doba dostatečně dlouhá na to, aby investice již realizované nebo ty teprve plánované měly své obchodní opodstatnění. MGM nejsou ve výrobě obuvi žádní zelenáči a veškeré své zkušenosti z minulého období s výrobou lyžařské a outdorové obuvi soustředili do výroby bruslí. Prvních 12 let historie psané pod značkou „FILA skates“ je tak prošpikováno technologickými novinkami a dokonce evropskými patenty.

V roce 2004 byla poprvé představena 100 mm kolečka a hlavně patentovaný způsob uchycení rámu a boty. Výsledkem bylo udržení stejné vzdálenosti bot od povrchu jako při použití staršího typu rámu na 5 x 80 mm kola. Rychlost velkých kol a ovladatelnost díky nízkému těžišti a krátkému rámu je to, čím se závodní brusle mají vyznačovat.

Z předchozích řádků je zřejmé, že dnešní FILA má po 100 letech své existence rozhodně právo na respekt nejen v Inline sportu. Počet patentů a novinek je toho konečně dostatečným důkazem.

Vaše nejoblíbenější produkty značky FilaPoradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}