Cyklistická helma GIRO Chronicle MIPS matná modrá

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistická helma GIRO Chronicle MIPS matná modráPopis

d

Cyklistická přilba GIRO Chronicle MIPS se stane nezbytnou součástí cyklistického vybavení jezdců, kteří hledají jistotu v otázce bezpečnosti. Helma bude vaší druhou lebkou a podrží vás v jakémkoliv terénu. Velikost přilby si přesně nastavíte tak, aby vám ideálně seděla a spolehlivě vás ochránila.

Základní parametry:

  • Maximální bezpečnost zajistí technologie MIPS
  • Možnost vertikálního i horizontálního nastavení
  • O kvalitní větrání se postará propracovaný větrací systém
  • Polohovatelný štítek proti nepříjemnému světlu

Pod lehkou skořápkou se ukrývá enormní ochrana

Dlouholeté akademické výzkumy přinesly technologii MIPS, která poskytuje vyšší míru ochrany při určitém typu nárazů a uchovají tak všechny bystré hlavičky bez újmy na kráse. Přilba se skládá z EPS polystyrenové skořepiny a kluzné vložky MIPS, které spojují elastomery.

Právě ony elastomery se při nárazu pod úhlem natáhnou a umožní pohyb skořepiny vůči kluzné vložce MIPS, čímž dojde k absorpci rotačních sil. Jedná se sice o pouhé milimetry, ale věřte, že během kritických 2 milisekund vám i ony mohou zachránit život. Každý milimetr k dobru totiž snižuje množství rotačních sil, které by se jinak přenesly na mozek.

V suchu a bez zápachu

Hydrofilní vnitřní výstelky absorbují až 10x tolik vody, než samy váží, tím zamezí stékání potu do očí a navíc rychle schnou. Antimikrobiální materiál X-Static zase zamezuje tvorbě bakterií a tím nepříjemného odéru.

Vysoký komfort

Při jízdě vás helma nebude nijak obtěžovat, nikde vás nebude nic tlačit, a tak si můžete bez starostí užívat jízdy. Dokonalé pohodlí vám přinesou Coolmax výstelky, které vytvoří příjemný pocit a uchovají vaši hlavu dostatečně chladnou. Při ostrém slunci vás jistě potěší a zpříjemní vám cestu polohovatelný štítek P.O.V.

Vynikající ochrana díky in-mold technologii

S přilbou z pevné polykarbonátové skořepiny, která je vysoce odolná i při tvrdých nárazech, si můžete v klidu užívat adrenalinu způsobeného rychlou jízdou a zdoláváním nástrah lesních cest. Do skořepiny se vstřikuje pěnový EPS polystyren, který vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber, a tím získáte ještě větší ochranu hlavy. Helma je ve výsledku velmi lehkápohodlná a pevná.

Snadné nastavení velikosti s Roc Loc 5

Nastavení velikosti přilby nemůže být už snad jednodušší. Upínací systém přilby umožňuje jak vertikální, tak i horizontální nastavení přilby. Navíc to není nic složitého, a tak si pohodlně vše upravíte během okamžiku. Moderní a superlehký systém přináší nepřekonatelný komfort a stabilitu při jakékoliv jízdě.

Polohovatelný kšilt

Díky technologii GIRO P.O.V. Plus si můžete libovolně upravit výhled podle počasí, případně si nasadit i MTB brýle.

Stylový design

Helma vedle vysoké bezpečnosti a komfortu vyniká i v eleganci. Designéři se rozhodli pro modré provedení a musíte sami uznat, že se jedná o dobré rozhodnutí. Helma Chronicle MIPS se stane skvělým doplňkem cyklistického vybavení a zaujmete okolí, i když se poženete po cestě vysokou rychlostí.

Velikost: M (55-59 cm), L (59-63 cm)

Nezamlouvá se vám příliš modré barevné provedení nebo vám neladí s ostatním vybavením? Nezoufejte a koukněte se ještě na provedení v černé nebo šedé barvě.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost375 g (velikost M)
Počet větracích otvorů14
Technologie výrobyInmold (metoda vstřikování) , MIPS
Síťka proti hmyzuNe
Regulace velikosti helmyAno
BarvaModrá
Použití podle stylu jízdyMTB, Rekreační jízda
Použité technologieGIRO MIPS
GIRO Super Fit Engineering
GIRO Roc Loc 5
GIRO Wind Tunnel
GIRO In-Mold
GIRO P.O.V. Plus
GIRO Hydrophilic Padding
MIPSano

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

MIPS

Stačí pouhé 2 milisekundy a můžete přijít o všechno. Prvek MIPS proto vylepšuje cyklistické přilby, lépe absorbuje rotační síly a chrání vaše zdraví.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán produktový manažer

zbynek@sportobchod.cz
530 514 716


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč