Yedoo

S koloběžkami a vůbec s „věcmi na kolečkách“ žije značka Yedoo už od roku 2000. "Na počátku byla návštěva výstavy „Sport Show“ v Las Vegas roku 1998, kde nás ohromila široká nabídka in-line bruslí, skateboardů, ale hlavně koloběžek. Uvědomili jsme si, jak moc nám tato praktická vozítka v České republice chybí. Rozhodli jsme se s tím něco dělat…" říká šéf Dan Pilát.

První prototypy jsme zkoušeli a testovali přímo v terénu mezi jezdci, kteří nám poskytovali cenné podněty pro další vývoj. Postupem času ale přicházely požadavky na další a další vylepšení, což kladlo stále větší nároky na celkové řešení. Náš tým se začal rozrůstat.

Od výroby ke značce

Zpočátku jsme veškerou energii věnovali čistě vyvíjení a prodeji vyrobených koloběžek, s ničím dalším jsme si nedělali příliš těžkou hlavu. Koloběžky a odrážedla ale začaly být populární a objevila se potřeba odlišit se od jiných výrobců a dovozců. Zkrátka, potřebovali jsme jméno.

Z hromady nápadů nakonec zvítězil název „Yedoo“, vycházející z českého zvolání „Jedůů“, které vám samo vystřelí z úst, když se řítíte velkou rychlostí na koloběžce. Značku postupně šíříme po celém světě a tak dnes na našich strojích jezdí nadšenci od Madridu po Tokio. A nejen tam. Díky spolupráci s panem Němečkem se na našich koloběžkách a odrážedlech nyní prohánějí i hrdinové Čtyřlístku v Třeskoprskách.

Aktuální nabídkaPoradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč