Sportovní oblečení - adidas

Logo sportovní značky adidas

Historie značky adidas sahá až do roku 1920, kdy velký milovník sportu Adolf "Adi" Dassler ve svých 20 letech postavil první dílnu a začal vyrábět sportovní boty.

Dnes je adidas jedním z největších sportovních výrobců na světě a mezi konkurencí se drží nejen díky své dlouhé historii a vysoké kvalitě. Nové kolekce adidas pro nejrůznější sportovní kategorie, dávají další rozměr vysoce funkčnímu textilu, obuvi i doplňkům a výjimečným způsobem slučují sportovní funkčnost a moderní styl.

adidas Parley

Nejnovější moderní přístupy při výrobě sportovního oblečení adidas vám přináší nejen kvalitní vybavení, ale také ekologicky udržitelnou výrobu. V roce 2019 představil adidas kolekci oblečení Play for the Ocean pro tenisový Grand Slam Australian Open. Tato kolekce odstartovala řadu sportovního oblečení adidas Parley, která je k životnímu prostředí mimořádně šetrná a ještě jde o krok dál.

adidas Parley

adidas Parley

Designéři adidasu se spojili se společností Parley Ocean Plastic a vymysleli ekologickou revoluci ve výrobě oblečení. Revoluční myšlenka spočívala v recyklaci plastového odpadu nejen ze dna oceánů. A právě oblečení řady adidas Parley využívá recyklovaný plast, čímž pomáhá planetě, navíc dobře vypadá a neztrácí nic na funkčnosti.

Více si o vzniku adidas Parley a jeho vtrhnutí na Australian Open přečtěte na Šatně.

adidas by Stella McCartney

Slavná módní návrhářka Stella McCartney spojila své cesty s adidasem už v roce 2005. Od té doby vdechla život mnoha kolekcím sportovního oblečení adidas. Naposledy se podílela například na kolekci adidas London pro tenisový Wimbledon.

Kolekce adidas by Stella McCartney

Kolekce adidas by Stella McCartney

Kolekce adidas by Stella McCartney

Kolekce adidas by Stella McCartney

Právě ve spojení s Wimbledonem se perfektně pojí elegance a funkčnost, na které Stella McCartney s oblibou sází. Stella McCartney však není zárukou pouze líbivých designů, ale také nových přístupů v šití oblečení. Stella McCartney ráda přichází s novými materiály oblečení adidas a podporuje ekologicky udržitelnou módu, kterou se adidas snaží razit, například šetrnějším procesem barvení.

Podívejte se na sportovní oblečení adidas od Stelly McCartney.

Kolekce tenisového oblečení adidas

Vyberte si oblečení na tenis podle vašeho oblíbeného Grand Slamu.

Kompletní nabídka sportovního vybavení adidas


Vaše nejoblíbenější produkty značky adidas

Aktuální nabídka


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–14:00

Vendy
Vendy
Dana
Dana

Chci vrátit nebo vyměnit zboží

Chci reklamovat zboží


Značka Sportovní oblečení - adidas v kategoriích

    TOBCHOD_KATEGORIE_SEZNAM

Zobrazit další značky

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–14:00

Vendy
Vendy
Dana
Dana

Chci vrátit nebo vyměnit zboží

Chci reklamovat zboží

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč