Thule

Značka Thule je světovým lídrem v poskytování řešení přepravy pro aktivní rodiny, profesionály a outdoorové nadšence. Zkrátka pro všechny, kteří chtějí, aby jejich nejen sportovní vybavení bylo na vozidle převezeno snadno, bezpečně, stylově.

Švédská značka Thule byla založena farmářem Erikem Thulinem v roce 1942, který žil původně se svou ženou a dvěma dětmi v Gnosjobygdenu v jižním Švédsku. Když však krutá zima ochromila celou zemi, rozhodl se přestěhovat z domečku do bytu v Hillerstorpu. Zde měl k dispozici i malou dílnu a tak začal vyrábět háčky na štiky. Zlom nastal v roce 1955, kdy se rodina rozhodla zaměřit svou činnost na automobilový průmysl. V roce 1962 byl vyvinut první nosič na lyže a v roce 1977 první střešní box. Z malé rodinné společnost se stala Thule Group - největší světový dodavatel střešních nosičů pro vozidla se sídlem ve Švédsku a s cca 4.000 zaměstnanci na více než 30 výrobních a prodejních místech všech hlavních automobilových trhů v Severní Americe, Evropě, Africe a Asii.

Výrobkové portfolium zahrnuje přepravní zařízení pro automobily, jako jsou střešní nosiče, nosiče kol, nosiče vodních sportů, střešní boxy, nosiče lyží a příslušenství nosičů. Kromě toho společnost nabízí sněhové řetězy, přívěsy, odtahové systémy, jakož i příslušenství pro karavany.

Všechny výrobky Thule se vyznačují snadnou montáží a obsluhou. Splňují vysoké nároky na bezpečnost a design, takže zajišťují maximální ochranu vašeho vybavení a na autě vypadají velmi dobře.

Firemním krédem je udržení si vlastních hodnot, na kterých byla firma od samého začátku postavena – solidní kvalita, nadčasový design, neustálé inovace, úcta k přírodě, spotřebiteli a všem spolupracujícím pracovníkům.

Aktuální nabídka




Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč