Střešní nosiče

Střešní nosiče, příčníky, nosné tyče nebo zahrádka na střechu. Těmito názvy říkáme nosičům na střechu auta. Střešní nosiče jsou dvě tyče, které spojují podélníky nebo se instalují na nosné patky upevněné ke střeše auta.

Více o nosičích na střechu najdete v naší poradně: Jak vybrat střešní nosič.

Pomůžeme ti vybrat kompletní set s příčníky pro tvoje auto. Využij náš THULE konfigurátor a o víc se nestarej.

Filtrovat

Top produktyStřešní nosič je komplexní označení pro zahrádku na auto. Střešní nosiče se skládají z nosných patek, příčníků a v některých případech i montážního kitu. Zkompletovaný střešní nosič pak připevníte k hagusům, u novějších aut najdete integrované podélníky nebo na holou střechu podle typu vozidla.

Jestliže nejste ve výběru střešního nosiče zběhlí, využijte náš jednoduchý Thule konfigurátor, který vás navede ke správným komponentám pro střešní nosič na vaše auto.

Nosné patky drží střešní nosič připevněný na hagusy. Pokud na autě podélníky nemáte, bude se vám hodit montážní kit, který patky střešních nosičů spojí přímo se střechou auta. A zahrádka na auto je připravená.

Příčníky na auto neboli nosné tyče mají různé délky, které se liší podle typu vozidla. Střešní nosič téměř vždy tvoří 4 nosné patky a 2 příčníky. Pro snadnější výběr správných střešních příčníků a patek použijte zmíněný konfigurátor Thule střešních nosičů.

A proč se vám bude střešní nosič hodit? Rádi jezdíte na dovolenou. Každý rád jezdí na dovolenou.

Pokud jezdíte rádi na hory, pořídíte si střešní box a díky střešnímu nosiči jej připevníte na střechu auta. Do boxu hodíte lyže, snowboard nebo tašky a frčíte do Alp nebo českých hor. Pokud nepotřebujete velký střešní box, vystačíte si i s nosičem lyží.

V létě je oblíbená cykloturistika. Jakmile si dokoupíte střešní nosič kol, otevřou se vám možnosti objevovat nové cyklistické trasy stovky a tisíce kilometrů od vaší domoviny.

Poradíme ti

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}