Placení za zboží

Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě SportObchod.cz jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). Cena neobsahuje poštovné případně u větších věcí (např. boxy, stoly) dopravné za přepravní služby.

Placení za zboží

Při placení zboží nabízíme několik variant, z nichž si můžete vybrat tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platební kartou nebo online platbou
V našem e-shopu můžete využít komfortního způsobu platby za zboží prostřednictvím platební karty. Tento způsob placení zajišťuje Česká spořitelna, která má na starost celý proces (ověřování, billing, clearing), takže citlivé údaje, jako např. číslo vůbec neprochází přes náš systém. Na základě přijaté úhrady Vám odešleme zboží. Platba kartou je možná i na našich prodejnách v Praze a Brně.

Pokud se platba platební kartou nezdaří, kontaktujte prosím informační linku.

eKonto (RaiffeisenBank)
On-line placení přes eKonto je pro Vás zcela jistě nejpohodnějším způsobem. Peníze převedete velice snadno - vše za Vás připravíme my - stačí jen platbu autorizovat a počkat si na zboží.

Bankovním převodem
Zboží zaplatíte před zasláním na základě vystavené zálohové faktury, která je Vám vystavena automaticky. Zboží Vám bude odesláno na základě přijaté úhrady. Společně se zbožím obdržíte fakturu (daňový doklad). Platba bankovním převodem může i v rámci stejné banky trvat 2 - 3 dny.

Pronájem Benefit Plus s následným odkupem
S Benefit Plus můžete využít pronájem vybavení s následným odkupem. Část nákladu pokryjete prostřednictvím benefit bodů a zbytek Vámi uhradíte vybraným způsobem. Kategorie zboží, na které se tato možnost vztahuje a ostatní potřebné informace naleznete v detailním popisu.

Hotově
Zboží můžete samozřejmě uhradit i v rámci osobních odběrů na našich prodejnách.

Dobírkou
Zboží můžete samozřejmě zaplatit také až při dodání zboží přepravní službou na dobírku nebo při vyzvednutí na pobočkách Uloženky.


Přechod vlastnického práva

Zboží až do úplného zaplacení zůstává majetkem prodejce.

Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}