Doprava

Řidiči všech dopravních společností vám přivezou balík následující pracovní den po tom, co zásilku odešleme.

Ceník dopravného v rámci ČR

Doprava zboží do zahraničí (Slovensko)

Reklamace poškozené zásilky

Ceník dopravného v rámci ČR

Odběrná místa DPD Pick up DPD Pick Up

Zásilku budete mít připravenou na jednom ze 175 odběrných míst. DPD vám dá vědět smskou a e-mailem, že máte balíček připravený. Na většině míst si ho můžete vyzvednout i o víkendu. Pokud jste neplatili předem, zaplatíte za něj v hotovosti. Když si ho nevyzvednete do 7 dní, vrátí se zpátky k nám.

Odběrná místa Uloženka Uloženka

Zásilku budete mít připravenou na jednom z odběrných míst. Uloženka vám dá vědět smskou a e-mailem, že máte balíček připravený. Pokud jste neplatili předem, zaplatíte za něj v hotovosti. Když si ho nevyzvednete do 7 dní, vrátí se zpátky k nám.

Česká pošta Balík Do ruky Česká pošta Balík Do ruky

Balík Do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání Vám bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení.

Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžete změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníte nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Česká pošta Balík Na poštu Česká pošta Balík Na poštu

Balík Na poštu bude na zadanou poštu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vám bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.

Pokud potřebujete, aby byl Váš balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodlužte si tuto lhůtu až na 15 dní.

Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo Vám pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžete kontrolovat i na bezplatné telefonní lince 800 177 889.

Česká pošta – Balík Do balíkovny Česká pošta – Balík Do balíkovny

K vyzvednutí balíku na specializované přepážce nebo depu České pošty vám bude stačit jméno a kód, který vám Česká pošta pošle. Nebudete muset čekat dlouhou frontu u klasické přepážky a ani ukazovat občanku. Vyzvednutím balíku můžete pověřit manželku, manžela, tchýni nebo třeba kamaráda. Platit můžete v hotovosti i kartou.

Toptrans expresní přeprava kusových zásilek Toptrans

Pro přepravu opravdu velkých zásilek využíváme Toptrans. Přeprava tímto dopravcem se týká střešních boxů a stolů na stolní tenis. Nemusíte se o nic starat, toto zboží vám Toptransem pošleme automaticky. Vy jen čekejte doma u dveří na svého kurýra.

nahoru ^

Reklamace poškozené zásilky

Příjemce je povinen upozornit na zřejmé nebo na povrchu zásilky poznatelné poškození nebo zřejmé a vně poznatelné částečné ztráty zásilky ihned po převzetí zásilky. Pokud poškození zásilky není patrné v okamžiku dodání, je možné ji reklamovat ve lhůtě dvou pracovních dní po jejím dodání (zásilka musí být předložena ve stavu, ve kterém byla dodána a musí být doloženo, že k jejímu poškození nebo k úbytku jejího obsahu nedošlo až po dodání). Zásilky, u nichž byla závada patrná již při dodání a které nebyly ihned reklamovány nebude již později možno reklamovat.

nahoru ^

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete ZDARMA vyzvednout na kamenných prodejnách v Praze nebo Brně.

nahoru ^

Ceník dopravného

Hodnota objednávky do 2.999 Kč

Způsob dopravy DPD DPD Pick Up Uloženka Balík Do ruky
ČP
Balík Na poštu
ČP
Balík Do balíkovny
ČP
Osobní odběr
Forma platby dobírka 139 Kč 79 Kč 79 Kč 129 Kč 119 Kč 79 Kč 0 Kč
platební karta 99 Kč 59 Kč 59 Kč 89 Kč 79 Kč 59 Kč 0 Kč
eKonto, mBank 99 Kč 59 Kč 59 Kč 89 Kč 79 Kč 59 Kč 0 Kč
bankovní převod 99 Kč 59 Kč 59 Kč 89 Kč 79 Kč 59 Kč 0 Kč
na splátky 99 Kč 59 Kč 59 Kč 89 Kč 79 Kč 59 Kč 0 Kč

 

Hodnota objednávky 3.000 Kč a více

Způsob dopravy DPD DPD Pick Up Uloženka Balík Do ruky
ČP
Balík Na poštu
ČP
Balík Do balíkovny
ČP
Toptrans Osobní odběr
Forma platby dobírka 40 Kč 20 Kč 20 Kč 40 Kč 40 Kč 20 Kč 40 Kč 0 Kč
platební karta 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
eKonto, mBank 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
bankovní převod 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
na splátky 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč

Cena dopravy je včetně DPH 21 %

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč