Doprava

Naším cílem je dopravit zboží tak, aby bylo u zákazníka co nejdříve. U všech možností přepravy je garantováno doručení do druhého dne (od převzetí zásilky přepravcem). Používáme profesionální služby České pošty, které nabízejí možnost opětovného doručení, uložení zásilky blízko bydliště zákazníka nebo v případě PPL i večerní doručení.

Ceník dopravného v rámci ČR

Doprava zboží do zahraničí (Slovensko)

Reklamace poškozené zásilky

Ceník dopravného v rámci ČR

Balíková služba geisBalíkové služby geis

Geis balík doručí do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vás bude telefonicky kontaktovat řidič, aby upřesnil detaily o doručení zásilky.

Už pro vás vybudovali skoro 500 odběrných míst. Takže jestli si nestíháte přebrat balíček od řidiče, přesměrujte si zásilku někam blízko k domovu nebo k práci a vyzvedněte si ho tam.

Geis point

Česká pošta Balík Do ruky Česká pošta Balík Do ruky

Balík Do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání Vám bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení.

Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžete změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníte nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Česká pošta Balík Na poštu Česká pošta Balík Na poštu

Balík Na poštu bude na zadanou poštu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vám bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.

Pokud potřebujete, aby byl Váš balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodlužte si tuto lhůtu až na 15 dní.

Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo Vám pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžete kontrolovat i na bezplatné telefonní lince 800 177 889.

nahoru ^

Reklamace poškozené zásilky

Příjemce je povinen upozornit na zřejmé nebo na povrchu zásilky poznatelné poškození nebo zřejmé a vně poznatelné částečné ztráty zásilky ihned po převzetí zásilky. Pokud poškození zásilky není patrné v okamžiku dodání, je možné ji reklamovat ve lhůtě dvou pracovních dní po jejím dodání (zásilka musí být předložena ve stavu, ve kterém byla dodána a musí být doloženo, že k jejímu poškození nebo k úbytku jejího obsahu nedošlo až po dodání). Zásilky, u nichž byla závada patrná již při dodání a které nebyly ihned reklamovány nebude již později možno reklamovat.

nahoru ^

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete ZDARMA vyzvednout na kamenných prodejnách v Praze nebo Brně.

nahoru ^

Ceník dopravného

Hodnota objednávky do 2.999 Kč

Způsob dopravy DPD
Geis
Balík Do ruky
Česká pošta
Balík Na poštu
Česká pošta
Osobní odběr
Forma platby dobírka 129 Kč 129 Kč 129 Kč 119 Kč 0 Kč
platební karta 89 Kč 89 Kč 89 Kč 79 Kč 0 Kč
eKonto, mBank 89 Kč 89 Kč 89 Kč 79 Kč 0 Kč
bankovní převod 89 Kč 89 Kč 89 Kč 79 Kč 0 Kč
na splátky 89 Kč 89 Kč 89 Kč 79 Kč 0 Kč

 

Hodnota objednávky 3.000 Kč a více

Způsob dopravy DPD
Geis
Balík Do ruky
Česká pošta
Balík Na poštu
Česká pošta
Osobní odběr
Forma platby dobírka 40 Kč 40 Kč 40 Kč 40 Kč 40 Kč
platební karta 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
eKonto, mBank 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
bankovní převod 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
na splátky 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč

Cena dopravy je včetně DPH 21%

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–17 hodin

Verča
Verča
Janča
Janča
Nikča
Nikča

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč