Hodnocení produktů

Jako první provozovatel internetového obchodu v ČR spouštíme projekt autorizovaného hodnocení produktů jeho uživateli. K danému produktu tak získáte nejen naše hodnocení, ale informaci od jeho uživatelů ověřenou praktickou zkušeností. Domníváme se, že právě tyto praktické - nijak nezkreslené a necenzurované zkušenosti - pomohou při výběru produktu nejvíce.

Odměna za hodnocení
Náš záměr vybudovat databázi zkušeností uživatelů bereme opravdu vážně - za každé hodnocení můžete získat 5 kreditů, které uplatníte jako slevu při další objednávce (kredity získáváte i za koupi zboží v našem obchodě - další informace o bonusovém programu)

Jak vložit hodnocení
Hodnocení produktu lze vložit prostřednictvím odkazu, který najdete pod každým produktem. Na následující stránce hodnocení přidáte prostřednictvím velmi jednoduchého formuláře.
Pokud chcete získat bonusové body, musíte se před provedením hodnocení přihlásit do systému tak, aby bylo možné body připsat k vašemu kontu.

Ochrana osobních dat
U každého hodnocení vloženého registrovaným uživatelem se zobrazuje jeho jméno, příjmení a město. Tyto údaje zajišťují dostatečnou míru anonymity.
Tímto není dotčena možnost uživatele vložit do hodnocení další kontaktní údaje přímo do hodnocení, pokud má zájem o komunikaci s dalšími uživateli produktu, například za účelem získání zkušeností od ostatních.

Autorizace
Každé hodnocení v systému se zobrazí teprve po schválení administrátorem. Tuto pojistku jsme zahrnuli ne proto, abychom se vyhnuli nepříjemným hodnocením - ty samozřejmě zveřejníme, ale proto abychom měli kontrolu nad relevancí jednotlivých příspěvků. Díky naší filtraci v tomto systému tedy najdete pouze skutečná hodnocení, nesetkáte se s žádnými nesmyslnými příspěvky, což zvyšuje její hodnotu.

Přiznávání kreditů
Kredity nepřiznáváme za každé hodnocení. U těch hodnocení, která jsou velmi krátká a obecná se může stát, že je nezveřejníme vůbec. Hodnocení, která opisují popisek nezveřejňujeme také. Máme totiž zájem především o praktické zkušenosti získané používáním produktu.
Zároveň si vyhrazujeme právo hodnocení zveřejnit a nepřiznat kredity.
Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

Vendy
Vendy
Dana
Dana
Terka
Terka

Chci vrátit nebo vyměnit zboží
Chci reklamovat zboží

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč