CCM

Kanadská firma CCM je stálicí na trhu s hokejovou výstrojí už od roku 1899, kdy vznikly první brusle z plechových odřezků z kol a autombobilů. Vůbec první seriově vyráběné brusle byly CCM Tacks, které vznikly v roce 1937. CCM se zabývá nejen výrobou hokejové výstroje, ale také textilem a dalšími doplňky.

Se jménem značky CCM spojili své jméno nejlepší světoví hokejisté. Hokejky a brusle CCM vám pomohou dostat hru na novou úroveň. Vybavení můžete vybírat ze 3 modelových řad. Řadu CCM Tacks si oblíbil třeba hvězdý bek San Jose Sharks Brent Burns nebo hráč Washingtonu Capitals Alex Ovečkin. Výstroj řady Ribcor používá kapitán Penguins Sidney Crosby a hvězda Colorada Nathan MacKinnon. Na řadu Jetspeed nedají dopustit např. kanonýr Rangers Artěmij Panarin a kapitán Edmontonu Connor McDavid.

CCM zdaleka nevyrábí pouze hokejky a brusle. Pokud vsadíte na tuto kanadskou stálici, máte vyhráno i s kompletní hokejovou výstrojí. Hokejku a brusle krásně sladíte s helmami CCM, hokejovými chrániči, rukavicemi i hokejovými kalhotami. Ve výstroji CCM zkrátka budete na ledě vypadat skvěle.Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}