Head

HEAD  je předním světovým výrobcem a prodejcem prémiového  sportovního  vybavení. Jde o technologicky vyspělou společnost, jejímž  mottem  je vynikající výkon díky dokonalejší technologii. Kořeny je možné vystopovat od roku 1950, kdy Howard Head, vynálezce prvních kovových lyží, založil firmu Head.  V roce 1970 k ní přidal značky Tyrolia vázání a Mares potápění a  v roce 1990 byly pořízeny ještě další značky Penn míče a Dacor potápění.

Produkty Head  jsou prodávány ve více než 85 zemích po celém světě. Dlouhodobou strategií firmy je vyvíjet vysoce kvalitní, revoluční produkty pro zákazníky, kteří jsou ochotni si za kvalitu připlatit. Head si udržuje celosvětově vedoucí pozici na všech svých produktových trzích  a jejich produkty  prezentují někteří z nejvýznamnějších světových sportovců např.: Andy Murray, Ivan Ljubičić, Svetlana Kuznetsova, Amélie Mauresmo, Hermann Maier, Bode Miller,  Šárka Záhrobská a mnozí další.

Z širokého portfolia produktů HEAD nabízíme především vybavení pro tenis a squash, tenisové a squashové rakety, tenisové míčky, tenisovou obuv a vybavení pro badminton. Důkazem dlouhodobé a úspěšné spolupráce jsou i produkty dovážené výhradně pro nás, jako třeba tenisová raketa Head IG Challenge MP 2018 LTD

Aktuální nabídkaPoradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč