adidas

Historie značky „tří pruhů“, známé po celém světě, sahá až do roku 1920, když  velký milovník sportu Adolf (Adi) Dassler  ve svých 20letech postavil svoji první dílnu  a začal vyrábět sportovní boty. Od té doby značka ušla velmi dlouhou cestu, na které zaznamenala mimo jiné i několik krizí, které  vždy zvládla  hlavně  díky kvalitním produktům a silnému marketingu.  Značku adidas propagovala např. Madona, Anna Kurnikovova, David Beckham a nově i Petr Čech, který je globální tváří fotbalového vybavení.

Dnes je adidas  jedním z největších  sportovních výrobců na světě a mezi konkurencí se drží nejen díky své dlouhé historii a vysoké kvalitě. Jejich nové kolekce pro nejrůznější sportovní kategorie, každoročně uváděné na trh, dávají další rozměr vysoce funkčnímu textilu, obuvi i doplňkům a výjimečným způsobem slučují sportovní funkčnost a moderní styl.

adidas je vedoucí světová značka v oblasti fotbalu. Kopačky, míče a další doplňky splňují ty nejvyšší nároky, které pomáhají fotbalistům na celém světě k ještě lepším výkonům.

Aktuální nabídkaZnačka adidas v kategoriích

Zobrazit další značky

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč