Medovina k objednávkám od 1000 Kč

Adidas

Historie značky „tří pruhů“, známé po celém světě, sahá až do roku 1920, když  velký milovník sportu Adolf (Adi) Dassler  ve svých 20letech postavil svoji první dílnu  a začal vyrábět sportovní boty. Od té doby značka ušla velmi dlouhou cestu, na které zaznamenala mimo jiné i několik krizí, které  vždy zvládla  hlavně  díky kvalitním produktům a silnému marketingu.  Značku Adidas propagovala např. Madona, Anna Kurnikovova, David Beckham a nově i Petr Čech, který je globální tváří fotbalového vybavení.

Dnes je Adidas  jedním z největších  sportovních výrobců na světě a mezi konkurencí se drží nejen díky své dlouhé historii a vysoké kvalitě. Jejich nové kolekce pro nejrůznější sportovní kategorie, každoročně uváděné na trh, dávají další rozměr vysoce funkčnímu textilu, obuvi i doplňkům a výjimečným způsobem slučují sportovní funkčnost a moderní styl.

Adidas je vedoucí světová značka v oblasti fotbalu. Kopačky, míče a další doplňky splňují ty nejvyšší nároky, které pomáhají fotbalistům na celém světě k ještě lepším výkonům.

Nejlépe hodnocené Nejprodávanější Výprodej

Poradíme vám

Verča Sladká Verča Sladká informační linka

info@sportobchod.cz
530 503 100

Značka Adidas v kategoriích

Zobrazit další značky

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč