O firmě

Na internetu působíme již od roku 2002 a dnes patříme k největším a nejúspěšnějším prodejcům sportovních potřeb. Rosteme o více než 25% ročně. Začali jsme v srdci Evropy a rychle se rozrůstáme. Nabízíme široký sortiment zboží podpořený propracovaným systémem odborného poradenství.

Naší vizí není vytvářet jen katalog, ale především poskytnout zákazníkům vynikající servis spočívající v kvalitních popiscích, fotografiích a poradenství, ať na webu nebo telefonicky s produktovým manažerem, který dané oblasti rozumí. Zaměřujeme se na sporty, které dokonale známe.

Základní ukazatele

Rok založení

2002

Počet uživatelů (srpen 2016)

415 000

Roční počet objednávek

107 000

Přibližný roční obrat

205 mil.

Počet zaměstnanců na HPP

52

Měsíční návštěvnost (visits)

480 000

Kamenné prodejny

Na konci roku 2008 jsme otevřeli kamennou prodejnu v Brně, na podzim 2009 přibyla i pobočka v Praze. Obě kamenné prodejny nabízí aktuálně nejprodávanější a nejatraktivnější sportovní potřeby za internetové ceny, parkovací místa pro zákazníky a zkušené prodejce-sportovce.
Na prodejnách poskytujeme vyplétací servis a možnost zapůjčení testovacích raket.

Prodejna Praha

V létě 2010 jsme v Brně otevřeli první ConceptStore THULE v ČR. Na prodejně najdete kompletní sortiment značky THULE (střešní boxy a nosiče, autopříslušenství). Vybrané nosiče a boxy si na prodejně můžete půjčit.

Informace ze SportObchod.cz

Zajímá Vás dění v naší firmě? Čtěte firemní blog Šatna. Informace o slevách, akcích, pohledy do zákulisí a mnoho dalšího.

Chcete mít nejaktuálnější informace? Sledujte nás na FaceBooku.

Firemní fotky

Tým SportObchod.cz

V našem obchodě pracují výhradně sportovci, kteří se daným sportům dlouhodobě věnují a nejen díky tomu mají vynikající znalosti sortimentu a dokážou odborně poradit.

Tým SportObchod.cz
Kontaktní údaje

Kvalita služeb

Jsme členy Asociace pro elektronickou komerci. V říjnu 2007 jsme opět úspěšně prošli náročným procesem certifikace a obhájili prestižní značku kvality "Certifikovaný obchod", která je zařazena do vládního programu Česká kvalita. Tento certifikát, který má aktuálně pouze několik obchodů v ČR.

Od listopadu 2009 jsme drřitelem zlatého loga Ověřeno zákazníky serveru Heureka.cz. V letech 2009 a 2010 jsme vyhráli spotřebitelskou anketu ShopRoku v kategorii Sport.

   

Prodáváme pouze zboží, kterému rozumíme a kterému věříme. Nasnažíme se o krátkodobé zisky. V současné době jsme oficiálními nebo výhradními partnery pro oblast prodeje na internetu všech u nás zastoupených společností.

Podpora a sponzoring

Všem sportovcům nabízíme možnost využít naší nabídky Sponzoringu. Je určena všem vykonnostním úrovním a nabízí všechny druhy podpory - hmotnou, finanční či mediální. Neomezujeme se pouze na sporty, které nabízíme, ale spolupracujeme s každým, kdo nám předloží zajímavou nabídku.

Svojí činností se snažíme podporovat neziskové organizace. Z každé objednávky přispíváme na konta neziskových organizací, kterým tak ročně připisujeme desítky tisíc korun.

Značka SportObchod.cz

Jak používat značku SportObchod.cz? Informace v logomanuálu ke stažení: logomanuál SportObchod.cz v PDF a loga SportObchod.cz v křivkách.

Poradíme vám

Verča Sladká Verča Sladká informační linka

info@sportobchod.cz
530 503 100

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč