Nasaď cenám kanára a ušetři 15 % z tenisové výbavy Wilson s kódem RGARROS15.

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

O nás

Už dávno nejsme dorostenci, co se na hřišti teprve rozkoukávají. Hrajeme s vámi od roku 2002 a za tu dobu jsme se usadili na předních příčkách tabulky prodejců sportovních potřeb.

Brzy po zahájení kariéry jsme se kvalifikovali do evropských soutěží – kromě České republiky oblékáme domácí dres Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemska, Belgie, Lucemburska nebo Itálie.

Mapa SportObchod.cz států

 

Zakládáme si na všestrannosti. Snažíme se vám být spolehlivým spoluhráčem na kurtu, kluzišti, trávníku nebo na palubovce.

Tady všechny ty rakety, hokejky, kopačky, rakety nebo míčky testujeme, abychom vám co nejlépe poradili, jaký kus sportovního náčiní je pro vás ten pravý. Produkty fotíme ze všech stran a popisujeme do sebemenšího detailu.

Řečí čísel

  • V roce 2002 jsme se postavili na start.
  • Od té doby vás společně s námi sportuje 415 tisíc.
  • Přes 50 sportovních nadšenců – tak početná je naše zaměstnanecká soupiska.
  • Na web se vás měsíčně podívá 480 tisíc.
  • Ročně vám přihrajeme více než 100 tisíc objednávek za zhruba 205 miliónů korun.

Neschováváme se

Vstupní branou do světa sportu vám mohou být naše dvě kamenné prodejny. Tu v Brně jsme otevřeli v roce 2008, zatímco pražská si svůj okamžik slávy prožila na podzim roku 2009.

Prodejna PrahaProdejna Brno

K ruce tu jsou zkušení prodejci, kteří pečují o aktuálně nejprodávanější a nejatraktivnější zboží z naší nabídky. Kromě toho vám kdykoliv ochotně vymění výplet nebo půjčí testovací raketu – ať už v matičce měst nebo v Brně.

Každoročně pro vás chystáme monstrózní testování inline bruslí a další sportovní akce.

Nakoukněte do zákulisí

Po trénincích i zápasech usedáme v naší speciální Šatně, kde ale rozhodně nelelkujeme. Místo odpočinku tady sepisujeme sportovní zajímavosti, informujeme o speciálních akcích nebo vás necháváme nahlédnout do každodenního běhu našeho mančaftu.

Máme i Youtube kanál, kde testujeme, radíme nebo představujeme

Youtube kanál

Kvalitními přihrávkami vás samozřejmě zásobujeme i na Facebooku a Instagramu.

Sbírka trofejí

Jsme na sebe přísní a chceme se účastnit těch nejnáročnějších soutěží. Proto se dobrovolně a rádi vrháme do rozbouřených vod kontrol a certifikací.

Jsme na soupisce Asociace pro elektronickou komerci, kde se pyšníme značkou kvality Certifikovaný obchod, která je součástí vládního programu Česká kvalita.

Na krku se nám houpe zlatá medaile od Heureky za vysoký počet kladných hodnocení zákazníky. V letech 2009 a 2010 nám patřila spotřebitelská anketa Shop roku ve sportovní kategorii.

   

Hrajeme týmově

Rádi se podílíme na sportovních úspěších druhých. Proto sponzorujeme sportovce všech výkonnostních a věkových kategorií. Pro spolupráci s námi nemusíte být nejlepší na světě – stačí, když to bude dávat smysl. Prostudujte si podrobnější notičky zde.

Všem klubům nabízíme účast v našem týmovém programu. Díky vzájemné spolupráci mají kluby možnost nakupovat za zvýhodněné ceny.

Logomanuál SportObchod.cz

Nechceme se kroutit, lámat ani jinak deformovat. Proto prosím koukněte do logomanuálu, jak naši značku správně používat. Využijete to třeba při nasazování loga v křivkách.

Partneři

Jsme součástí bene+ programu od MONETA Money Bank

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}