Cyklistické brýle Uvex Sportstyle 710 VM černo-bílé

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistické brýle Uvex Sportstyle 710 VM černo-bíléPopis

d

Fotochromatické cyklistické brýle Uvex Sportstyle 710 VM jsou skvělým parťákem pro všechny MTB cyklisty. Díky skvělému černo-bílému designu dodají vaší jízdě styl.

Dokonalá ochrana pro oči i brýle

Brýle vás perfektně ochrání jak proti infračerveným paprskům, tak i proti UVA, UVB i UVC záření. Navíc díky technologii Supravision jsou chráněny proti mechanickému poškrábání a díky ventilačním otvorům i proti zamlžení. Při jízdě vás tak už nebude nic zbytečně rozptylovat.

Užijte si jízdu na 100%

Brýle mají velká skla s technologií Variomatic, takže se jednoduše přizpůsobí jakýmkoliv světelným podmínkám. Ať už vám na cestu bude svítit sluníčko nebo bude pod mrakem, budete mít skvělý přehled o tom, co se děje okolo vás. Navíc díky měkkým a tvarovatelným nosním podložkám a nožkám si jízdu užijete v maximálním pohodlí.

Odkloní infračervené paprsky

Brýle s technologií Litemirror mají sklíčka, která zrcadlí infračervené paprsky pryč z dosahu očí. Zatímco budete vypadat trendy, brýle budou tvrdě pracovat na ochraně vašeho zraku.

Proříznou mlhu a nabídnou dokonalý výhled

Bojíte se na podzim vyjet, protože byste přes mlžný opar nic neviděli? Pak je pro vás technologie Supravision darem z nebes, jelikož umožní precizní výhled v mlze tak husté, že by se dala krájet. Brýle pokrývá speciální vrstva, která nedovolí orosení. Neutrpí ani optická kvalita brýlí.

Inteligentní zaoblení a proměnlivost odstínu

Brýle s technologií Variomatic přináší zcela nový pohled na svět. Zvětšené zaoblení sklíček dodává jezdci širší zorné pole a pocit panoramatického vidění. Zahnutí rovněž prospívá ochraně očí proti nečistotám ze stran. Vzniklý prostor je komfortní také pro řasy.

Chytré brýle mění odstín podle počasí, takže zatímco za ostrého slunce budou tmavší, za zhoršené viditelnosti nabídnou čirá skla. Pohodlí a bezpečí očí je na prvním místě.

Ultrafialové záření pro brýle neexistuje

Brýle s UV ochranou eliminují škodlivé ultrafialové záření. Brýle si dokážou poradit se všemi třemi typy záření, ať už se jedná o záření UVA, UVB či UVC. Vyražte proto na sluníčko bez strachu z poškození očí.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Barva rámu brýlíčerná, bílá
Barva skelšedá

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekce

honza@sportobchod.cz
530 514 727


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč