Cyklistické tretry Shimano SH-XC7 červené

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistické tretry Shimano SH-XC7 červenéPopis

d

Cyklistické tretry Shimano SH-XC7R v červené barvě jsou velmi komfortní, snadno se zapínají a navíc maximálně zefektivňují šlapání. Díky použitým technologiím si je oblíbí i náročnější cyklisté. Moderní červený design vypadá prostě skvěle.

Vylaďte si obutí na milimetr přesně

Jednoduché a bleskové nastavení má na starost systém uzavírání Boa. Dvojitá nezávislá kolečka vám dovolí přesně donastavit i ty nejjemnější rozdíly pro dokonalé obutí. Jako jezdec získáte moc nad nastavením a komfortem.

Neplýtvejte energií

Speciální tvar podešve Shimano Dynalast podpoří efektivitu vašeho šlapání. Nesprávně tvarované běžné podešve příliš zatěžují namáhané svaly, nebo kvůli nim naplno nevyužijete potenciál každého nášlapu. Optimalizovaná Dynalast podešev slibuje plynulejší pohyb při šlapání a efektivnější využití energie. Na dlouhých jízdách díky tomu uspoříte energii, kterou oceníte v závěrečné fázi cesty.

Shimano Dynalast

Tretry zůstanou lehké i v nejtěžším terénu

Shimano ve spolupráci s firmou Michelin vytvořila ideální podrážku pro off-roadové cyklistické tretry. Dvě úrovně hustoty vyplňují podrážku po celé délce a pomáhají zvýšit životnost. Vhodný vzorek na podrážce zabrání přichytávání se bahna, aby byly tretry stále co nejlehčí a mohly vyvinout nejvyšší výkon.

Usnadněte si off-road jízdu

Systém SPD pomáhá dodat šlápání do pedálů maximální účinnost, zlepšuje stabilitu a je pro cyklistu pohodlnější. Technologie nalezne využití při jízdě v terénu, kde je jízda obtížnější. Nyní budete šlapat s nebývalou jistotou a ještě si můžete užívat pohledů do krajiny.

Na kole i pešky

Výhodou treter je materiál z gumové směsi s dvojitou hustotou, které napomáhají stabilitě při chůzi. Ať už půjdete pěšky nebo pojedete, noha bude vždy v optimální poloze a pohodlí. 

Noha v suchu

Tretry mají v kůži větrací otvory, které zajistí prodyšnost a proudění vzduchu. Noha se vám nebude zbytečně potit a vy tak budete v suchu i na delších cyklovýletech.

 


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost335 g
Tuhost9
Zapínání1 pásek, Kolečko
Určeno promuže
Pokročilost jezdcepokročilý
TechnologieShimano SPD
Shimano Michelin
Shimano Dynalast
Shimano Boa
Barvačervená

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekce

honza@sportobchod.cz
530 514 727


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč