SLEVOVÝ SPRINT | Urvi nejlepší ceny léta s až 70% slevami.

Dětský vozík Thule Coaster XT

 

{{ price | formatPrice }} s DPH běžná cena 13 730 Kč

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 599 Kč
Objednací číslo:
96146
Výrobce:
Thule

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Popis Parametry Hodnocení (0 ) Dotazy

Dětský vozík Thule Coaster XT

Dětský vozík za kolo Thule Coaster XT je odolný, pohodlný vozík, který je ideální pro vás, kteří si chcete užít cyklovýlety i s dětmi. Vozík se ke kolu bezpečně upevňuje pomocí patentovaného závěsu ezHitch™ společnosti Thule. Tento vozík vám dokonce poslouží i jako kočárek.

2v1

Jedná se o špičkový model vozíku, který kombinuje variantu vozíku za kolo a dětského kočárku. To oceníte hlavně pokud chcete spojit vícero aktivit dohromady. Výhodou je, že tento vozík oceníte v jakémkoliv terénu a při téměř jakýchkoliv aktivitách.

Nedostatek místa neexistuje

Vozík je naprosto skvělým produktem i pro početnější rodinu. Ve vozíku totiž můžete vozit až dvě děti. Navíc, tento vozík disponuje opravdu velkým úložným prostorem, kam lze umístit vše potřebné na výlety pro děti i pro vás. Limitující pro vás bude tak maximálně nosnost vozíku, která má horní hranici 45 kg.

Bezpečnost je základ

Základem vozíku je vysoká bezpečnost, kterou vozík ve všech směrech splňuje. Vozík splňuje mezinárodní bezpečnostní normy a je doplněn o reflexní prvky pro lepší viditelnost. Vozík se ke kolu bezpečně upevňuje pomocí patentovaného závěsu ezHitch™ společnosti Thule. Bezpečné umístění dětí ve vozíku zajišťují pětibodové polstrované bezpečnostní pásy.

Pohodlí pro všechny

Pohodlí vozíku pocítí hlavně děti, ale i rodiče. Nastavitelná řídítka HeightRight™ rodičům nabízejí maximální komfort. Dítě zase bude ochráněno před UV zářením, ale i před létajícím hmyzem díky ochranné síťce.

Kompatibilita a skladnost výhodou

Velkou předností tohoto vozíku je také jeho skladnost. Vozík lze velmi snadno složit, a tak se dobře skladuje i převáží. Navíc při váze 12 kg přenesete tento vozík prakticky kamkoliv. Velkým bonusem je, že vozík je kompatibilní s řadou doplňků Thule, takže můžete využít doplňky, které již máte doma.

Skandinávská kvalita

Společnost Thule je švédská firma, která se už více než 75 let snaží o to, abyste si mohli snadněji užít veškerá dobrodružství i s dětmi. Thule se zaměřuje na bezpečnost, vysokou kvalitu, design, ale také na snadné používání svých výrobků.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

Hodnocení SportObchod.cz

 

HodnoceníNapište své hodnocení produktu Dětský vozík Thule Coaster XT1 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Dětský vozík Thule Coaster XT530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}