FANZÓNA

Nejpopulárnější kluby světa jsou nyní tak blízko každému fanouškovi díky naši sekci pro fanoušky. Fanzóna nabízí přední světové kluby, které hrají fotbal, hokej, basketbal nebo baseball.

Celá produktová nabídka fanzóny se skládá ze světových značek. Mimo ně můžeme nabídnout to, co lze koupit jen v oficiálních fanshopech klubů, vše je oficiální distribuce.

Letní výprodej – slevy i přes 50 %

Nejnavštěvovanější kategorie:

Fanshopy amerických soutěží:

Fanshopy oblíbených fotbalových týmů:

Doporučujeme Akční Nejprodávanější Nejlépe hodnocené

Doporučujeme

Akční produkty

Pokud chcete mít zobrazen pouze svůj oblíbený tým, tak můžete pokračovat na jeho stránku, kde jsou připraveny jen předměty týkající se klubu, pro který zvedáte ruce a využíváte své hlasivky.

Nejlepší evropské fotbalové soutěže Premier league, Bundesliga, Primera División, Serie A a Ligue 1 jsou u nás zastoupeny takto: Arsenal FC, Chelsea FC, Liverpool FC, Manchester United FC, Manchester City FC, Real Madrid CF, FC Barcelona, FC Bayern mnichov, Bayer 04 Leverkusen, Hamburg SV, FC Schalke 04, Juventus FC, AC Milán, FC Inter Milán, Olympique Marseille, Paris SG.

Hokejová zámořská soutěž NHL nabízí i u nás nejoblíbenější týmy Evropy: Boston Bruins, Chicago Blackhawks, Detroit Red Wings, Florida Panthers, Los Angeles Kings, Montreal Canadiens, New York Rangers, New Yersey Devils, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, Toronto Maple Leafs, Washington Capitals.

Další populární zámořské soutěže v basketbalu NBA a baseballu MLB jsou primárně zastoupeny prémiovou značkou New Era, která je výrobcem populárních kšiltovek a kulichů. Nejen tato značka zastupuje nejpopulárnější sportovní klub světa v kontextu módy, kterým je baseballový legendární velkoklub New York Yankees. Symbol klubu denně vidíte na ulici nebo v televizi primárně v podobě klíčového produktu, kterým je kšiltovka NY.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč