Brankářské brusle

Myslíš, že brankářské bruslení patří až na druhou kolej? Tak to jsi se přepočítal. Pokud budeš mít problém s bruslením, s čistým kontem se rovnou rozluč. Naše brankářské brusle ti dodají stabilitu, se kterou si podmaníš celé brankoviště, protože i jako brankář musíš umět výtečně bruslit.

Filtrovat

Top produktyRychlý pohyb, změny směru a odraz ti umožní speciální brankářský nůž, ať můžeš podávat výborný výkon po celý zápas.

Nestůj a nečekej až tě prostřelí. Neboj se vybruslit z brány a vezmi to do svých rukou. Brusle s tuhým skeletem tě ochrání proti nastřelenému puku a nabereš v nich potřebnou rychlost, abys s přehledem uklidnili situaci

V brankářských bruslích budeš mít dostatek prostoru pro prsty, ale přesto noha nebude klouzat. Namáhaným kotníkům uleví vycpávky, výstelky odvedou vlhkost a díky paměťovým vložkám budou nohy pevně usazené.

S unavenými a otlačenými nohami vítězství neurveš. Dopřej nohám královskou péči i na ledě a brusli v nejlepších brankářských bruslích. Z brankářských bruslí Bauer si vyberou hráči všech kategorií.

Potřebuješ lepší odraz? Brankářské brusle s delšími noži ti zajistí kvalitní odpich a zároveň tě podpoří při nájezdech. I ty můžeš mít brusle šité na míru. Podívej se na brusle s tepelným tvarováním. Zkopírují tvoji nohu a maximálně se ti přizpůsobí.

V bráně se budeš muset otáčet. Upevni si k bruslím betony, ať máš pod kontrolou co největší plochu brankoviště a svoje dovednosti podtrhni ukázkovou prací s brankářskou hokejkou.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}