Brankářské masky

Vyražený zub, natržený ret a mžitky před očima? Otřesený gólman toho moc nechytne, a proto výběr brankářské helmy neber na lehkou váhu. Kvalitní maska ztlumí náraz a odrazí puk, aniž bys pak měl na hlavně šrámy nebo modřiny.

FiltrovatBrankář se musí poprat také se střelami mířenými do oblasti hlavy. Buď na zákeřné kotouče připraven a hraj s brankářkou masku, ve které budeš v bezpečí.

Neztrať kotouč z dohledu. Soupeři se tě budou snažit ze všech sil prostřelit, ale v naší brankářské helmě na hokej budeš mít dokonalý rozhled, abys mohl záměry protihráčů včas přečíst.

Hodláš předvést soupeřům, proč zastáváš brankářský post? K tomu budeš potřebovat spolehlivou brankářskou výstroj včetně masky. Hokejová brankářská helma tě nesmí nikde tlačit, ani padat, jinak kromě zranění riskuješ i kotouč v síti. K masce si pro jistotu připevni i chránič krku, ať tě jedna ostrá rána nevyřadí z celého zápasu.

Buď maximálně koncentrovaný, neřeš nic kromě zápasu a měj hlavu jako na obláčku. Vnitřní část brankářské masky je vyztužená v místech, kde může dojít ke kontaktu, a měkká výstelka se stará o pohodlí i během vypjatých zápasů

K brankářské masce neodmyslitelně patří také mřížka. Je dostatečně pevná, aby ti ochránila obličej a navíc přes ni perfektně uvidíš.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}