Inlinové brusle na hokej

Nečekej na zimu a vyměň nože za kolečka. V hokejových kolečkových bruslích si zatrénuješ a také si s nimi užiješ nové možnosti pohybu. Brusle na inline hokej mají anatomický tvar a jsou vyrobené z odolného skeletu. Menší kolečka ti pomůžou pořádně zrychlit a dohnat i špatně nahraný puk.

Filtrovat

Top produktyZpestři si letní přípravu a prověř svoje bruslařské dovednosti v hokejových inline bruslích. Kolečkové brusle na hokej perfektně zajistí přenos energie, ať můžeš za pukem vystřelit rychlostí blesku.

Noha ti bude v kolečkových inline bruslích pevně sedět a otvory přispějí k lepší ventilaci. Měkká výstelka s tvarovaným jazykem ti dodá pohodlí a jistotu. Budeš se otáčet a rychle měnit směr bez toho, aby se to podepsalo na hře.

Máš rád dynamickou hru? Speciální podvozek na kolečkových bruslích Bauer podpoří tvou stabilitu. Ovládni hru a předveď všem, že jsi se pro inline hokej narodil.

Zapomeň na klipy, inline bruslím na hokej vévodí léty prověřené tkaničky. Brusle si optimálně stáhneš, takže ti v nich nohy nebudou plavat, a zároveň se vyhneš otlakům. Kolečka si zvol podle povrchu, na kterém budeš hrát. Když se o ně budeš dobře starat, zvládnou s tebou i několik sezón.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}