Desky a nahrávače

Chybí vám parťák na tréninky? Nemusíte přemlouvat spoluhráče, aby vám věnovali čas navíc. S tréninkovým nahrávačem se naučíte, jak se během vteřiny poprat s pukem a díky hokejové desce si kdekoliv vytvoříte umělé kluziště. Využít je můžete i přímo na ledové ploše. Tip: Mrkněte na video, jak trénovat střelbu doma.

Filtrovat

Top produktyJe pro vás těžké zpracovat prudkou přihrávku? Připravte se a zatočte s ní pomocí hokejových nahrávačů. Nahrávač umí vrátit kotouč zpátky s takovou intenzitou, jako by vám ho poslal spoluhráč.

Chcete mít jistotu, že vám to na puku půjde jako po másle? Hokejové střelecké desky vám pomůžou kromě střelby vyšperkovat také reakci na odražené kotouče a můžete na nich natrénovat i držení hole nebo vhazování.

Trénujte hokej doma, na zahradě nebo třeba v garáži. Puky po tréninkových deskách na hokej kloužou stejně jako na ledě. Navíc jsou hokejové desky na střílení přenosné, a proto můžete mít během chvilky stadion i v domácím prostředí.

Nehrajte si s pukem jako s horkou bramborou. Raději si nacvičte příjem přihrávek, ať můžete poslat co nejvíc střel přímo do brány. S hokejovou deskou s nahrávačem si perfektně zatrénujete také na suchu. Nahrávače jsou vhodné skoro na všechny povrchy, a pokud je chcete vzít na led, stačí vysunout hroty.

Sehrajte se v týmu a připravte si vítěznou kombinaci. Trojúhelníkové nahrávače se odráží do všech stran, takže jsou skvělou pomůckou i pro více hráčů. A jestli vás nebaví střílet naprázdno, podívejte se na naše tréninkové hokejové branky.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}