Hokejové chrániče

Hokejové chrániče se skládají ze tří základních kousků. Jsou to hokejová ramena, lokty a holeně. Chrání tedy ty části těla, které jsou v hokeji často vystaveny nárazům o led, mantinel či protihráčovo tělo. Také vás chrání před tvrdou střelou soupeře.

U nás najdeš chrániče jak dětské a juniorské, tak i dospělácké. Základní modely v pohodě poslouží pro amatérské soutěže. Profesionálním a poloprofesionálním hokejistům doporučujeme chrániče vyšších kategorií, které mají i různé technické vychytávky zlepšující pohodlí hráčů. U nás si vybere opravdu každý.

Filtrovat

Top produktyAť už jste amatér či profík, co střílí gól za gólem, bez hokejových chráničů se neobejdete. Máme pro vás všechny důležité chrániče na hokej z kvalitních materiálů.

Žádný hokejista není nezranitelný a proto se neobejde bez kvalitních chráničů na hokej. Ať už se řadíte mezi děti, juniory nebo dospělé, je potřeba si vybrat kvalitní a pohodlné hokejové chrániče. Máme pro vás různé druhy chráničů, jak hokejová ramena, tak i lokty a holeně. Dejte sbohem modřinám a oděrkám.

Taky vám maminka říkala, ať si vezmete i na krátký trénink chrániče, a vy jste to neudělali? Pak jste měli tělo plné modřin a odřenin a říkali jste si, že jste si je přeci jen vzít měli. Vždy je lepší kompletně ochránit své tělo. Zdraví máme jen jedno a bezpečný sport nás hlavně víc baví.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}