Hokejové kalhoty

Nechcete jít do zápasu naplno, aby se neozvalo staré zranění? S hokejovými kalhotami si zvýšíte úroveň ochrany a budete si moci dovolit souboje na tělo. Vyztužení tlumí nárazy a ochranné prvky vás udrží ve hře, i když najedete na mantinel. Kalhoty na hokej budou bránit vaše citlivé partie před úrazem, ale přesto vám umožní rychlý i přirozený pohyb na ledě. Nebudou vás brzdit, takže v nich můžete během sekundy klidně otočit hru.

Na ledě musíte být mrštní jako lasička. Aby vám kalhoty nebránily v pohybu, musí vám perfektně padnout. Pro takové potřeby na vás v útrobách našeho stadionu čeká poradenský průvodce jak vybrat hokejové kalhoty.

Filtrovat

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyPotřebujete zvednout sebevědomí, abyste nebyli rozhozeni z každého nárazu? Hokejové kalhoty vám dodají jistotu a při střetu se soupeřem budete myslet jenom na kotouč. Pokud chcete mít 100% jistotu, že kalhoty zůstanou vždy na svém místě, doplňte si výbavu ještě o hokejové kšandy.

Půl minuty na ledě, jenže vy si připadáte jako v pekle? Rozlučte se s přehříváním a zpocenými stehny. Vsaďte na hokejové kalhoty Bauer s termoregulačními vlastnostmi, které se postarají o ideální teplotu.

Trénujete často? Výborně. Rozhýbané hokejové kalhoty CCM splynou s vašim tělem, takže o nich nebudete skoro vědět. Jsou vyrobené z odolného materiálu, mají anatomicky tvarované chrániče, a proto vám vydrží roky.

Kalhoty na hokej vám musí přesně sedět. Pokud se budete cítit jako v sukni, nebo jako robot na ledě, branku nikdy nestřelíte. Objednejte si proto hokejové kalhoty v nastavitelné variantě a udělejte si z nich kalhoty na míru.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}