Hokejové tašky

Hledáš hokejovou tašku, ve které všechno najdeš na první dobrou? Do tašek na hokej s přehledem dáš celou výstroj, a ještě budeš mít místo na vyhrané medaile.

Filtrovat

Top produktyCestovka přes rameno, brusle kolem krku a v ruce tři hokejky? Nechoď na trénink jako do cirkusu. Připravili jsme pro tebe tašky od kvalitních výrobců, kteří berou potřeby hokejistů vážně. Najdeš u nás tašky na hokejky, na puky i na kompletní výstroj.

Vozíš toho s sebou opravdu hodně? Velká výbava není problém a, aby ti nezvlhlo čisté oblečení, využij voděodolné kapsy, do kterých můžeš dát použité prádlo. Hokejové tašky CCM myslí na náročné hokejisty, kteří mají s sebou pro jistotu třeba i záložní brusle.

Tašku na hokej nemusíš nosit v rukavičkách. Tvé výstroji se v hokejových taškách Fischer nic nestane. Jsou zvyklé na drsné chlapy, a proto bez újmy zvládnou i drsnější zacházení.

Pokud ale vyrážíš nalehko, podívej se na hokejové tašky Bauer v menším provedení. Jestli se chystáš na letní přípravu, nebo na trénink na suchu, oceníš tašku, kterou rychle sbalíš a dáš do kufru auta.

Poradíme ti

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}