Žákovské kompozitové hokejky CCM

produkty nenalezeny

Filtrovat

Ranou specializaci ve sportu určitě řeší každý rodič budoucího šampiona nebo vítězky světového poháru. „Není to pro toho našeho malého rošťáka ještě příliš brzy? Vždyť se na tréninku užene, prochladne a bude se trápit s angínou“, obává se maminka o svého broučka. „Navíc, kolik tak asi bude stát hokejová výstroj? Vždyť jsme chtěli v létě k moři“. To tátové uvažují jinak: „Jen do toho, chlape, skoč na led a ukaž všem, jaký jsi borec (po mě samozřejmě), není na co čekat, trénink dělá mistra a jen ti nejdravější prorazí do zámoří.“

Hoďte však veškeré obavy i přílišné ambice za helmu. S hokejem může opravdu začít v raném věku, i kolem 4let, protože výrobci hokejové výstroje myslí i na tyto šampiony. A aby je to na ledě ještě více bavilo, máme pro ně v nabídce dětské kompozitové hokejky v barvách, z kterých je bude přecházet zrak, a budou se jim kroutit prsty v hokejových rukavicích. Vy sice z nákupu jen tak rychle nevybruslíte, ale pocitem, že najde nové kamarády a udělá něco pro své malé tělíčko, jistě roztajete.

Kompozitové hokejky určené pro hráče mládežnických kategorií mají kratší délku a svou geometrií jsou přizpůsobeny menší dětské ruce. Hokejka je vyrobena v měkčím provedení (flex do 70), aby hráči umožnila vystřelit i bez fyzických předpokladů. Pro hráče ve věku 4 - 7 let jsou určené žákovské hokejky, pro hráče ve věku 8 - 12 let jsou určeny juniorské hokejky a pro hráče 13 až 15 let jsou ideální hokejky intermediate.

Vybírejte žákovské kompozitové hokejky značek Bauer, CCM a Warrior, díky kterým se s trochou tréninku z vašeho syna stane nejproduktivnější hráč týmu. Nejste si jistí, kterou hokejku vybrat? Mrkněte se do naší hokejové poradny.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}