Výstroj pro hokejové rozhodčí

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Podpořte své nekompromisní rozhodování kvalitní výbavou pro hokejové rozhodčí. Dres v klasickém designu, kalhoty a hlasitá píšťalka vám náležitě přidají na respektu.

Top produktyNezáleží na tom, jestli pískáte extraligovou soutěž, nebo pohár starších žáků, jde o to, jak to soudíte. Abyste se mohli plně soustředit na hru a nerozptylovali vás uvolněné chrániče loktů, či plandající dres, je důležité mít tu správnou výstroj pro hokejové rozhodčí. Jedině tak budete rozhodovat objektivně a neunikne vám žádný bodyček ani jiný ostrý zákrok. Oba týmy vás budou milovat nejen pro vaši pozornost, ale i eleganci.

V sobotu pískáte utkání na nově otevřeném hokejbalovém hřišti a chcete se tam blýsknout nejen svým postřehem a znalostí pravidel, ale i novým vybavením pro rozhodčí? A že vám dosloužila vaše sportovní taška z dob, kdy jste hráli hokej za žáky? My sice nemáme postřeh jako vy, ale známe pravidla pro výstroj rozhodčích. Víme, co potřebujete k bezpečnému soudcování. Od chráničů, kalhot a dresů pro rozhodčí, přes píšťalky až k samotným sportovním taškám. V naší nabídce výstroje pro hokejové rozhodčí si určitě vyberete, a až se v sobotu na obloze začne blýskat, budeme vám držet palce.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}