Inline kolečka Hyper Hyperformance+G 90 mm 8 ks

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Inline kolečka Hyper Hyperformance+G 90 mm 8 ksPopis

d

Inline kolečka Hyper Hyperformance+G 90 mm 8 ks pro výrazně vyšší rychlost jízdy a větší komfort.  Jistě oceníte také to, že optimalizované materiálové složení koleček přispívá i k jejich delší životnosti. Nemusíte se tedy bát, že budou potřeba vyměnit po pár jízdách. 

Tvrdost pro maximální výkon

Kolečka jsou svou tvrdostí určena především pro profesionální jízdu, jak tu tréninkovou, tak i závodní. Kolečko skvěle přilne k povrchu a zajistí maximální možnou rychlost. Ostatní bruslaře budete tedy s přehledem předjíždět. Výhodou je i nižší koeficient odporu, který zajistí, že vás nebude při jízdě nic brzdit. 

Moderní design

Kolečka mají moderní design, který se bude skvěle hodit k vašim bruslím. Poslouží vám tedy jako funkční i stylové doplnění inlinů. 

Rozměry

90 mm (průměr) x 24 mm (šířka), tvrdost 85A. Balení obsahuje sadu 8 ks (pro jeden pár bruslí).

Světově uznávaná značka, která se vyznačuje především mnohem lepší přilnavostí a výrazně nižším koeficientem odporu na běžných površích pro fitness in-line jízdu.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

simona@sportobchod.cz
530 514 708


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč