Elektrokola

Elektrokolo je dopravním prostředkem budoucnosti. Ač se vám to nemusí zdát, v kurzu nejsou jen elektrokola pro seniory, ale třeba i dámská elektrokola. Nikdo vám přitom nebrání, abyste pohon elektrického kola vypnuli a mákli si na 100 %. Pokud ale nejste excelentní vrchaři, oceníte, když s elektrokolem ušetříte síly v kopcích a na rovince to rozpálíte jako Fittipaldi.

Filtrovat

Barva:

Velikost kol:

Druh vidlice:

Velikost:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |Možná řešíte problém jak převážet elektrokolo autem. Elektrické kolo je totiž těžší, než klasické jízdní kolo a dát jej na střechu auta je fyzicky náročnější. Na převoz elektrokol proto použijte nosiče kol na tažné zařízení. Nosiče kol na kouli obvykle disponují i nájezdovou rampou a naložení elektrokola tak bude hračkou pro ženy i méně fyzicky zdatné muže.

O kolech na elektrický pohon koluje několik mýtů spojených se zákony. Elektrokola mohou na silnici, ale i na cyklostezku. Musíte je ale vybavit odrazkami či světly na kolo – elektrokolo zkrátka musí mít všechno to, co má mít ze zákona klasické jízdní kolo. Právě jako na běžné kolo totiž legislativa nahlíží na elektrokolo.

Z toho vyplývá, že také na elektrokole máte do 15 let povinnost nosit helmu na kolo. Věkem se ale riziku bourání nevyhnete, a proto si helmu nasaďte raději před každou jízdou.

Poradíme vám

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

poradime@sportobchod.cz

+420 530 503 116

530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}