Koloběžka Crussis Cross 6.3 + DÁREK

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Koloběžka Crussis Cross 6.3 + DÁREKPopis

d

Koloběžka Crussis Cross 6.3 je ideální dopravní prostředek do města i na volný čas. Koloběžka zvládne i pořádné výmoly, takže se nemusíte bát, že vás cestou zradí. Unese až 120 kg

Cestou i necestou

Přední kolečko má průměr 28 palců, zadní 20 palců. Obě jsou vyrobeny z odolného materiálu a jsou nafukovací. Díky tomu zvládá koloběžka hravě i nerovné povrchy. Nemusíte se tak bát ani jízdy na nezpevněných cestách. Koloběžka vás nezklame. Je vhodná dokonce i na jízdu se psím spřežením.

Pro děti i pořádné chlapy

Koloběžka je vyrobena z odolného materiálu, takže unese až 120 kg. Může fungovat jako dopravní prostředek jak pro děti, tak i pro pořádné chlapy. Ideální je však pro jezdce ve výšce 150-195 cm.

Bezpečí i pro koloběžku

Výrobci mysleli i na bezpečí koloběžky. Bok pláště je chráněn kevlarovými vlákny proti proražení. Navíc pláště skvěle zabírají v písku i blátě. 

Pokud se chcete snadno dopravit do práce, nečekat v zácpách nebo si jen tak vyčistit hlavu na čerstvém vzduchu, je pro vás tahle koloběžka ideální parťák!

 

Složení a seřízení ZDARMA

Při osobním odběru na jedné z našich prodejen vám kolo nebo koloběžku rádi připravíme rovnou k jízdě a nebudeme za to chtít vůbec nic. Stačí jen tuto možnost zaškrtnout v jednom z kroků při dokončování objednávky.Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost12 kg
Pro jezdce výšky150 cm +
Nosnost120 kg
Velikost předního kola26 "
Velikost zadního kola20 "
Provedení kolečeknafukovací
Skládací ne
Stojánekne (nelze)
Výška řídítek107 cm
Šířka řídítek62 cm
Materiál řídítekhliník
Celková délka175 cm
Délka nášlapu48 cm
Světlost nášlapu120/75 mm
Přední brzdahydraulická
Zadní brzdahydraulická

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč