Kopačky Puma evoPOWER Vigor 4 Jr.

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Kopačky Puma evoPOWER Vigor 4 Jr.Popis

d

Kopačky Puma evoPOWER Vigor 4 Jr. slouží kvalitně a spolehlivě všem dětským hráčům a začínajícím elévům. Charakter podešve předurčuje kopačky pro primární využití na pevném přírodním povrchu, kde se budou, a vy spolu s nimi, cítit jako ryba ve vodě.

Dotkněte se fotbalového nebe

Kopačky evoPower jsou navrženy takovým způsobem, aby svému nositeli poskytly a zajistily nejvyšší flexibilitu a obratnost. Existencí těchto rozdílových faktorů se z každého dítěte po nějaké době stane minimálně obstojný a nadprůměrný hráč. Nositeli evoPower kopaček jsou bezvýhradně hvězdy nejprestižnějších evropských fotbalových lig Rosický, Balotelli nebo Fabregas.

Syntetická kůže hodně zmůže

Stěžejním materiálem zvoleným pro výrobu obuvi je syntetická kůže. Tento materiál nese a čítá mnoho důležitých vlastností a pokrokových schopností napomáhajících procitnutí vašemu sportovnímu potenciálu a dosud nerozvinutému talentu. Nebude dlouho trvat a dostaví se garantovaný herní a výkonnostní růst, zakončený snovým posunem mezi nejlepší.

Je to lehké, je to v suchu

Materiál se například pyšní svou lehkostí, klade nižší nároky na potřebnou a nepopulární údržbu, než je tomu u jiných materiálů, zejména u přírodní kůže. Oprávněně se chlubí vysokou mírou imunity proti vodě a kategoricky odmítá její vniknutí do útrob boty. Podstatné je, že se stoprocentní zárukou a bezpodmínečně garantuje maximální přilnavost, a stabilitu.

Chytré mozky, ne ty z NDR

Výsledná podoba a konečné provedení bot,vychází z geniálních mozků vědeckých kapacit společnosti Puma. Těm se totiž podařilo objevit, že nejpřesnější a nejkvalitnější kopy vznikají při střelbě bosou nohou. Toto zásadní zjištění vedlo k vyvinutí sledovaných kopaček.

Splynete s povrchem

Podešev boty disponuje vynikající schopností, která se zodpovědně zasazuje o enormní flexibilitu a nadstandardní přilnavost boty na pevném přírodním povrchu. Skvělá konfigurace fotbalových kolíků tuto vyhledávanou vlastnost ještě více podpoří a zdokonalí.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Speciální program CENOVÉ GARANCE:možnost dodání za nejnižší ceny
(podmínky a způsob uplatnění najdete zde)
Sezóna2016/17
Doporučený povrch pevné přírodní povrchy
Svršekkvalitní syntetická kůže
Mezipodeševnárazy pohlcující EVA v oblasti paty
Podrážkalehká TPU s lisovanými špunty
Počet kolíků11
Doporučené použitízápasové a turnajové nasazení, tréninkové nasazení
Barvazelená, černá

Hodnocení SportObchod.cz

Hodnocení kvality provedeníHodnocení kvality provedení - 8 z 10 8/10
Hodnocení komfortu nošeníHodnocení komfortu nošení - 8 z 10 8/10
Hodnocení citu při kontaktu s míčemHodnocení citu při kontaktu s míčem - 8 z 10 8/10
Hodnocení SportObchod.cz (výkon/cena)Hodnocení SportObchod.cz (výkon/cena) - 8 z 10 8/10

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč