Outdoorové funkční oblečení

Cítit se během sportovního výkonu pohodlně je základním požadavkem každého sportovce. Na horách a dlouhých túrách to platí dvojnásob. Funkční oblečení tě musí držet v teple a suchu a přitom zachovávat dostatek komfortu a je jedno jestli jsi na výletě v Beskydech nebo na zimním skialpovém dobrodružství v Alpách. Záleží jen na tobě, jestli si vybereš termooblečení oblečení z merino vlny nebo dáš přednost jiným funkčním materiálům. S výběrem ti rádi pomůžeme.

Filtrovat

Top produktyFunkční oblečení na vás nenechá ani kapku potu. Syntetika vévodí létu. Ale králem mezi přírodními materiály, které přijdou vhod hlavně v zimě, je merino vlna. Merino vás bude hřát i vlhké, ale pot z něj neucítíte.

Pokud funkční prádlo sladíte s plánovanou aktivitou, udělá vám větší službu než jakékoliv jiné oblečení. Budete se cítit příjemně a sportování nebo turistika vám půjde levou zadní.

A co si oblečete pod funkční oblečení? No samozřejmě funkční spodní prádlo. Bavlněné by vás nepříjemně studilo, protože by absorbovalo odvedený pot.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}