Batohy na notebook

Ať už svůj notebook potřebuješ k práci, nebo ho spíše využíváš ve volném čase, pravděpodobně jej v dnešní mobilní době budeš chtít mít u sebe i na cestách.

Filtrovat

Top produktyPři výběru vhodného batohu na laptop doporučujeme začít výběrem velikosti. Ujasněte si, jak velký máš notebook a co dalšího obvykle v batohu přepravuješ. Na kratší pracovní schůzky ti zřejmě postačí menší 14 L batoh. Větší 28 L batoh ti může posloužit i jako příruční zavazadlo na pracovní cesty.

Po výběru velikosti batohu přichází na řadu výběr funkčnosti batohu. Všechny batohy mají samozřejmě kromě hlavní přihrádky na počítač i další různé kapsy. Postranní přihrádku na pití ocení milovníci dodržování pitného režimu. Speciální místo pro boty a špinavé prádlo zase třeba věrní návštěvníci fitka.

V neposlední řadě máte na výběr z mnoha barev a stylů. Můžeš si vybrat veselé barevné modely nebo tlumené elegantní barvy.

A pokud máš batoh na notebook již vybraný, nezapomeň se podívat i na doplňky k batohům. Najdeš tam například pláštěnku na batoh, díky které tvůj elektronický miláček zůstane v suchu i v té největší průtrži mračen.

Poradíme ti

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}