DNES DOPRAVA ZDARMA

Cestovní skleničky na víno

Nezapomeňte na své výlety do přírody přibalit kempingové skleničky na víno. Budou se vám hodit na pohodový večer s přáteli nebo třeba na slavnostní přípitek.

Vybrat si můžete plastové skleničky na víno, které na první pohled vypadají jako skleněné. Jsou ale odolnější a na cesty více praktické. Sáhnout také můžete po nerezových pohárech, které se navíc dají složit, a tím ušetří místo.

Ať už vyberete ty plastové nebo nerezové, v kempingových skleničkách si víno na cestách zaručeně vychutnáte více než z obyčejných sklenic.

Filtrovat

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |Kempingové skleničky na víno budou vaším skvělým parťákem, pokud jste milovníkem dobrého vína a rádi si je dopřejete i na cestách. Jejich velkou výhodou je nerozbitnost.

Bílé nebo červené? Tuto otázku byste si měli položit vždy při výběru skleniček na víno. I outdoorové skleničky na víno se liší podle druhu vína.

Pak už se jen stačí rozhodnout, jaký materiál vám bude více vyhovovat. Plastové skleničky na víno se od těch nerezových liší nejen materiálem, ale také vzhledem. Ty plastové se více podobají klasickým skleněným. Nerezové zase zaujmou jiným designem a také možností rozdělit skleničku na dva díly pro lepší uskladnění.

Dáte si raději nealko? Mrkněte se na plecháčky nebo na skleničky na čaj.

Poradíme vám

contact Dana HavířováProduktový specialista

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}