Omlouváme se, pokud něco nefunguje tak, jak byste čekali. Přecházíme na nový systém a ladíme mouchy. Děkujeme za pochopení.

Cestovní tašky

Je jedno, jestli cestujete autem, vlakem, letadlem, nebo dokonce pěšky, cestovní tašky k cestování prostě patří.

Sbalte se do malé cestovní tašky na víkendový výlet s přáteli či kratší služební cestu. Velkou cestovní tašku využijte na zaslouženou dovolenou. Sportovní tašky vezměte do fitness centra nebo na sportovní pobyt v přírodě. Do praktických cestovních tašek na kolečkách se sbalte, pokud chcete ulevit svým zádům.

Filtrovat

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyPři výběru zavazadla je nutné zohlednit mnoho faktorů. Měli byste zvážit účel cesty, délku pobytu i počet osob, které budou cestovní zavazadlo využívat. Bude zavazadlo využívat celá rodina? Pak doporučujeme velké cestovní tašky, kde bude dost prostoru pro všechny. Vydáváte se často sami na kratší víkendové cesty? Malá cestovní taška bude ideální volbou.

Důležité je také zvážit terén, ve kterém se se zavazadlem budete pohybovat. Cestovní taška na kolečkách nemusí být ideální volbou pro pobyt v přírodě, zato ve městě jí určitě oceníte. Pro turistické pobyty v přírodě a výlety omrkněte kategorii turistických batohů.

Pokud si s výběrem nevíte rady, obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Poradíme vám

contact Dana HavířováProduktový specialista

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}