DNES DOPRAVA ZDARMA

Cestovní termohrnky

Ranní maraton, který běhá většina z nás. Šokující budíček, najít dvě stejné ponožky, trochu zpacifikovat noční účes, nezapomenout klíče od bytu. V tom se scénář zpomaluje. Nastoupíte do auta, vlaku nebo tramvaje. Čas konečně hraje na vaší straně. 


Využijte těch několik volných minut a probuďte své tělo i mysl. Oblíbený horký nápoj v cestovním termohrnku vám připomene teplo domova a budete tak ještě chvíli snít.


Filtrovat

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |Lidé jsou kreativní, hlavně když jde o jejich pohodlí. Termohrnečky na kávu či jiné teplé a studené nápoje jsou toho důkazem. 


S termohrnky se často pojí slovo cestování, není to však pravidlo užívání. Vyřízená matka na mateřské si svou ranní kávu může pít z termo hrnečku ve 4 odpoledne, stále teplou. Nerezový hrníček s brčkem uvítá i její dítě. 


Pak tu máme manažery a zarputilé hráče počítačových her. Čas jim utíká 1000x rychleji než běžným lidem, thermo vrstva hrnku ten čas vnímá také a je na to připravená. Své espresso si tak můžete vychutnat během probíhajícího jednání. 


Když už budete muset odběhnout mimo pohodlí domova, termo hrnek s uchem vám padne do ruky. A nebojte, teplého nápoje se nemusíte vzdát ani v autě. 

Poradíme vám

contact Dana HavířováProduktový specialista

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}