Filtry na kávu

Presso už vás na cestách nudí? Změňte žánr a zkoumejte nové tóny s kávovými filtry. Překapávaná káva vás zláká pozvolným uvolňováním chutí, jemností i nábojem. A na jaký typ filtru vsadit? Papírový filtr využijete jednorázově ve skládacích překapávačích nebo upravených termohrncích. Dobře vám poslouží i ultra lehký typ z nylonu, protože pasuje do jakéhokoliv hrnku a stačí ho jen opláchnout. A v minikávovarech zase narazíte na odolnější materiál z oceli. Tak co, připraveni na experiment? 

FiltrovatFiltrovanou kávu mají kafaři v oblibě už přes 120 let.  Málokterá věc v životě jim přinese během chvilky takový požitek bez úsilí. Vybírejte z našich kávových filtrů a přidejte se do jejich klubu.

Přípravu ˷překapávané” zvládnete levou zadní. Pokud si vyberete papírové filtry, raději je před použitím opláchněte ve vodě (bod vynechejte, jestli rádi jíte papír). Na filtr nasypete zrnka s hrubostí à la krupicový cukr a zalijete horkou vodou. Pak už si stačí dát jen nohy nahoru a počkat, než kafe přeteče do hrnku.

Pitím této kávy zvýšíte své zahrádkářské i obchodní úspěchy. Kávová sedlina, lógr, odpudí neústupné slimáky. A díky vysokému obsahu dusíku ji můžete prodat bezkofeinovým sousedům jako hnojivo pro rostliny. Zero waste zaručeno.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}